Bayern kontra Fenerbahce. Prognozy na mecz Euroligi

Typy i zakłady na Bayern vs Fenerbahce, statystyki, kursy. 6 października. Czy faktor twojej strony pomoże Niemcom?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Bayernu vs Fenerbahce

Bayern

W zeszłym sezonie Bayern grał w play-off. Nie udało się pokonać bariery pierwszej rundy, ale Niemcy postawili Barcelonie poważny opór. W pierwszych czterech meczach rywale wymieniali się zwycięstwami. Wszystko zostało rozstrzygnięte na piątym spotkaniu. W swoich rodzinnych murach Katalończycy wciąż naciskają na gości z Monachium.

Bayern wchodzi w nowy sezon Euroligi ze zwycięstwami w krajowych mistrzostwach. W mistrzostwach Niemiec podopieczni Andrei Trinchieri pokonali Ratiopharm (87:80) i Skyliners (83:74).

Fenerbahce

Fenerbahce zawiodło w minionym sezonie w Eurolidze. Wtedy drużyna ze Stambułu była dopiero 12. w sezonie zasadniczym. Tylko 10 z 28 meczów zostało wygranych. Jak wiecie ta pozycja nie daje prawa do gry w playoffach.

Podopieczni Dimitras Ituidis spróbują naprawić wszystko w tym sezonie. Ale nie będzie to łatwe. Fenerbahce nie zademonstrował jeszcze poziomu gry, jakiego się od niego oczekuje. Tydzień temu drużynie ze Stambułu udało się przegrać walkę o Superpuchar Turcji, przegrywając bez walki z Anadolu Efes (62:71).

Bayern kontra Fenerbahce

Bayern vs Fenerbahce fakty

  • 1. kwarta: ponad 38,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Bayernu ten znak przebił się;
  • Łącznie Fenerbahce ponad 76,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Turcy zdobyli ponad 76 punktów.

Przewidywanie sum w grze

W zeszłym sezonie Bayern pewnie pokonał Fenerbahce u siebie. Pojedynek zakończył się wynikiem 71:63. Jest prawdopodobne, że tym razem zwycięstwo przypadnie Niemcom. Lepiej prezentowali się w pierwszych meczach nowego sezonu. Podopieczni Trinchieriego mają duże szanse na pokonanie na swojej stronie gości z Turcji.

Nasza prognoza to zwycięstwo Bayernu przy współczynniku 2,10 w Mostbbet.

Fenerbahce to powolny zespół. W obecnym sezonie Turcy nadal przykładają dużą wagę do ochrony ringu. W pierwszych dwóch meczach podopieczni Ituidisa nie zdobyli więcej niż 150 punktów. Najprawdopodobniej w konfrontacji z Bayernem nic się nie zmieni.

Druga prognoza to suma poniżej 154,5 punktu za 1,74.

Komentarz 0