Bayern kontra Alba. Prognoza na mecz Pucharu Niemiec

W półfinale Pucharu Niemiec, który odbędzie się 18 lutego Bayern zmierzy się z Albą. Jak zakończy się pojedynek? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Bayern - Alba

Bayern

Bayern do tej pory słabo radził sobie w krajowych mistrzostwach. W tabeli mistrzostw Niemiec podopieczni Andrei Trinchieri zajmują trzecie miejsce. Strata do pierwszego miejsca to cztery zwycięstwa, więc Monachium postara się to wszystko nadrobić udanymi akcjami w Pucharze.

W tym sezonie Bayern dwa razy zmierzył się z Albą. W Berlinie podopieczne Trinchieriego wygrały wynikiem 79:77, ale u siebie przegrały - 79:80.

Alba

W krajowych mistrzostwach totemy Gonzaleza zajmują pierwszą linię. Na ten moment mają na swoim koncie 18 zwycięstw. Nawiasem mówiąc, Ludwigsburg ma tę samą kwotę, ale berlińczycy wyprzedzają tego rywala w dodatkowych wskaźnikach.

Alba jest w świetnym nastroju przed meczem o Puchar Niemiec, ponieważ wygrała ostatnie mecze. W tych meczach stołeczny zespół nie pozostawił szans Oldenburgowi (89:81) i Crailsheim (91:85).

Bayern kontra Alba

Fakty Bayern vs Alba

  • Suma Bayernu poniżej 80,5 punktu - Bayern nie zdobył więcej niż 80 punktów w ostatnich pięciu meczach;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 39,5 punktu - 3 z ostatnich 5 meczów Bayernu nie osiągnęły tego poziomu.

Przewidywanie sum meczowych

Poprzednie mecze pomiędzy Bayernem a Albą nie były produktywne. Wtedy nie udało się zdobyć więcej niż 159 punktów. My też nie do końca wierzymy, że stanie się to dzisiaj. Drużyna z Monachium nie prezentowała się najlepiej w ostatnich meczach, więc wątpimy, czy wesprą Albę w grze w ataku.

Nasza prognoza - suma poniżej 164,5 punktu przy kursie 1,78 w Mostbet.

Bayern przegrał 4 z ostatnich 5 meczów. Dzień wcześniej podopieczne Trinchieriego przegrały nawet z Hamburgiem, zdobywając zaledwie 70 punktów. Przy takich wskaźnikach trudno liczyć na zwycięstwo.

Druga prognoza to zwycięstwo Alby za 1,95

Komentarz 0