Atlanta kontra Orlando. Prognoza meczu NBA

Atlanta pokonała San Antonio w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Hawks uda się odnieść sukces w spotkaniu z Orlando 18 stycznia i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Atlanta vs Orlando

Atlanta

Atlanta przegrała dwa ostatnie z trzech meczów. W meczu rozegranym 15 stycznia drużyna Quina Snydera pokonała San Antonio wynikiem 109:99. Największy wkład w zwycięstwo miał Trae Young, który zdobył 36 punktów, miał sześć zbiórek i miał 13 asyst. Jalen Johnson również zaliczył double-double (16 punktów, dziesięć zbiórek, siedem asyst).

Hawks (16 zwycięstw i 23 porażki) zajmują 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Wyjściowy pięcioosobowy Deandre Hunter przebywa w szpitalu drużyny od końca grudnia.

Orlando

Orlando poniósł trzy porażki w czterech ostatnich meczach. Zespół Jamala Moseleya pokonał na wyjeździe Nowy Jork w meczu 15 stycznia wynikiem 98:94. Najlepszym zawodnikiem zwycięzców okazał się Paolo Banchero, który zdobył 20 punktów, miał sześć zbiórek i trzy asysty. Wendell Carter zdobył 17 punktów, a Chuma Okeke 15.

Magic (22 zwycięstwa i 18 porażek) zajmują ósme miejsce na Wschodzie. Dwóch podstawowych zawodników Franz Wagner i Gary Harris nie będzie mogło pomóc swojej drużynie ze względu na kontuzje.

Atlanta kontra Orlando

Fakty dotyczące meczu Atlanta – Orlando

  • „Orlando” wygra pierwszą kwartę – w dwóch z trzech ostatnich meczów Magic taki zakład został rozegrany;
  • Łączna liczba punktów Orlando to niecałe 113,5, a średnia Magica to 112,2 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Atlanta nie ma w swoim składzie znaczących strat, gra u siebie i ma spore szanse na zwycięstwo. Hawks są skuteczni w ataku na swoim parkiecie i dlatego wygrywają. Jest mało prawdopodobne, aby goście poradzili sobie z tak potężną linią ofensywną przeciwnika, w której niemal każdy zawodnik będzie stanowił zagrożenie. 

Nasz typ to zwycięstwo Atlanty z handicapem (-2,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,76 w Mostbet.

Atlanta podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat. Hawks radzą sobie w tym sezonie całkiem nieźle. Średnia zdobytych punktów to 121,3, a w meczach u siebie – 125,8. I tym razem drużyna ze stanu Peach będzie musiała porządnie załadować kosz „krwawiącego” przeciwnika.

Przewidujemy, że indywidualny wynik Atlanty wyniesie ponad 119,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki na poziomie 2,00.

Atlanta rozgrywa swój piąty mecz z rzędu u siebie. Hawks na pewno od pierwszych minut spotkania będą chcieli pokazać, kto rządzi na parkiecie State Farm Arena. Nie ma wątpliwości, że drużyna z Gruzji przy wsparciu kibiców będzie starała się dobrze rozpocząć mecz od zwycięstwa.

Nasz typ to zwycięstwo Atlanty w pierwszej połowie meczu w tempie 1,72.

Komentarz 0