Lakers kontra Oklahoma. Prognoza meczu NBA

16 stycznia ostatnim meczem będzie spotkanie Lakers z Oklahomą. Który z nich zwycięży? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Lakers vs Oklahoma

Lakersi

Lakers stracili stabilność i obecnie nie wyglądają najlepiej. Niedawno drużyna Darwina Hama pokonała Clippers, ale w dwóch ostatnich meczach przegrała z Phoenix (109:127) i Utah (125:132).

Wszystkie te porażki kosztowały drużynę z Los Angeles miejsce w play-offach. Lakers wypadli z czołowej dziesiątki Konferencji Zachodniej i obecnie zajmują 11. miejsce.

Oklahoma

Thunder umożliwili Minnesocie wyprzedzenie, ale mają przed sobą jeden mecz do rozegrania. Ewentualny sukces w konfrontacji z Lakersami pozwoli Oklahomie odzyskać to, co utraciło.

Ostatnie mecze Thunder były bardzo udane. Zespół zaliczył passę czterech zwycięstw z rzędu. W poprzednich meczach pokonała Portland (139:77) i Orlando (112:100).

Lakers kontra Oklahoma

Fakty dotyczące meczu Lakers z Oklahomą

  • Łączny wynik Lakersów poniżej 119,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 119 punktów;
  • Liczba zbiórek Jamesa jest mniejsza niż 7,5, a LeBron średnio 7,2 zbiórki na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Oklahoma pokonała już Lakers w tym sezonie. Niewykluczone, że goście znów to dadzą, bo ostatnio radzą sobie znacznie lepiej od swoich rywali. Pomimo tego, że spotkanie odbędzie się w Los Angeles, sugerujemy dać pierwszeństwo Thunder.

Nasz typ to zwycięstwo „Oklahomy”, biorąc pod uwagę dogrywkę w 2.10 w Mostbet.

W dwóch ostatnich bezpośrednich spotkaniach drużyny zdobyły co najmniej 243 punkty. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki grają, uważamy, że trend będzie się utrzymywał.

Prognoza: łącznie ponad 233,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,62.

W ostatnim meczu LeBron zdobył tylko dziesięć punktów. Wcześniej zawodnik miał na swoim koncie 22 punkty. Jest bardzo prawdopodobne, że James nie będzie mógł spisać się lepiej.

Prognoza – LeBron James: łącznie niecałe 24,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,88.

Komentarz 0