Lakers kontra Nowy Jork. Prognoza meczu NBA

19 grudnia Lakers będą gościć u siebie Nowy Jork. Czy Lakers mogą liczyć na sukces? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy ekspertów & Analiza meczu Lakers kontra Nowy Jork

Lakersi

Lakers byli niemile zaskoczeni swoim występem w poprzednim meczu. Rywalem Lakersów było San Antonio. W pierwszym meczu jeden po drugim zespół Darwina Hama zwyciężył z wynikiem 122:119. Wydawało się, że w drugim meczu Kalifornijczycy mogli liczyć na podobny wynik, jednak przegrali z wynikiem 115:129.

Ostatnia porażka odbiła się na Lakers’ach. miejsce w rankingach. Zespół z Los Angeles spadł na ósme miejsce.

Nowy Jork

Nowy Jork na przemian odnosi zwycięstwa i porażki i nie może znaleźć stabilizacji. W ostatnim meczu drużyna Toma Thibodeau przegrała na wyjeździe z Clippers bez szans (122:144). Jednak wcześniej spisali się znacznie lepiej, a nawet pokonali Phoenix (139:122).

Po 25 rozegranych meczach Knicks mają na koncie 14 zwycięstw. Wynik ten pozwala drużynie zająć szóste miejsce we wschodniej tabeli.

Lakers kontra Nowy Jork

Fakty dotyczące meczu Lakers kontra Nowy Jork

  • Lakers łącznie zdobyli ponad 117,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 117 punktów;
  • Całkowita liczba zbiórek Jamesa wynosi mniej niż 8,5 – LeBron ma w tym sezonie średnio 7,5 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Jeziororzy' ostatnie wyniki podają w wątpliwość możliwości zespołu. „Nowy Jork” uchodzi za drużynę dość nieustępliwą, dlatego jest mało prawdopodobne, aby poddali się temu spotkaniu bez walki. Jest prawdopodobne, że zespół Toma Thibodeau będzie starał się utrzymać zwycięstwo. Nasza wtyczka jest „Nowy Jork” z handicapem (+5,5) punktów na poziomie 1,82 na Mostbet. W ostatnich meczach dwa inne dobrze prezentowały się w występowaniu. Najważniejsze wiadomości Knicks, którzy w meczu z Phoenix zdobyli 139 punktów. Jest bardzo proste, że spotkanie będzie emocjonujące.Prognoza: łącznie ponad 228,5 pkt. W Mostbecie taki zakład można zdobyć za 1,66.W swoim ostatnim meczu James zdobył zaledwie 23 punkty. LeBron nie zawsze przynosi rezultaty, dlatego wątpimy, czy w stanie zapisać się lepiej.Prognoza – LeBron James poniżej 26,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,90.

Komentarz 0