Lakers kontra Oklahoma. Prognoza na mecz NBA

25 marca Lakers mogli odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Czy Lakers będą w stanie pokonać Oklahomę? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Lakers z Oklahomą

Lakersi

Lakers wciąż są poza strefą play-off, chociaż sytuacja nie jest dla nich taka zła. Lakers mają tyle samo zwycięstw co Nowy Orlean, Oklahoma i Dallas. Jednak totemy Hama są gorsze od wszystkich tych rywali pod względem dodatkowych wskaźników.

Zespół z Los Angeles nadal występuje bez LeBrona Jamesa, ale nawet bez niego udaje im się odnieść zwycięstwa. W ostatnich meczach Lakers pokonali na przykład Orlando (111:105) i Phoenix (122:111).

Oklahoma

Oklahoma jest uważana za jednego z głównych konkurentów Lakers w walce o miejsce w strefie play-off. W przeciwieństwie do zespołu z Los Angeles, Thunders wciąż są w strefie play-off. Zwycięstwo w kolejnym meczu znacząco poprawi pozycję Thunder.

Gilges-Alexander i spółka przegrali swój poprzedni mecz w „mieście aniołów”. Dzień wcześniej przegrali z Clippers (105:127). Jednak w konfrontacji z Lakersami wszystko może się zmienić. Thunder prezentują świetną grę, a nawet wygrali 5 z ostatnich 7 meczów.

Lakers kontra Oklahoma

Lakers vs Oklahoma fakty

  • Lakers łącznie poniżej 119,5 punktów - Lakers nie zdobyli więcej niż 119 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Suma punktów Davisa poniżej 26,5 - Anthony ma średnio 24,3 punktu u siebie.

Przewidywanie sum meczowych

Lakers nie zawsze zachowują się pewnie. Na przykład w 3 z ostatnich 4 meczów u siebie Lakers nie wygrali więcej niż sześcioma punktami. Jest prawdopodobne, że nie uda im się pokonać Oklahomy. Dla „Grzmotu” to bardzo ważny mecz. Oczekujemy, że Thunder postawią poważnego oporu faworytowi.

Nasz typ to Oklahoma z handicapem (+7) punktów przy kursie 1,76 w Mostbet.

Ostatnio obie drużyny zaczęły zwracać większą uwagę na obronę. Nie jest to zaskakujące, ponieważ chcą dostać się do play-offów. W spotkaniu twarzą w twarz Lakers i Oklahoma prawdopodobnie nie będą forsować. Mecz powinien być wyrównany.

Druga prognoza to suma poniżej 234,5 pkt za 1,75.

Komentarz 0