Lakers kontra Memphis. Prognoza meczu NBA

W jednym z meczów 6 stycznia spotkają się Lakers i Memphis. Czy zespół z Los Angeles będzie miał jakieś problemy? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Lakers vs Memphis

Lakersi

Lakers w ostatnich meczach nie wyglądali najlepiej. Stracili wszystko, co mogli. Ostatni raz drużyna z Los Angeles zwyciężyła w 2023 roku, kiedy Charlotte została uderzona u siebie.

Dwa dni temu ludzie Darwina Hama ponieśli trzecią porażkę z rzędu. Tym razem zespół przegrał u siebie z Miami. Lakers grali słabo w ofensywie i przegrali 96:110.

Memphis

Powrót Moranta dał fanom Memphis pewną nadzieję. To prawda, że radość nie trwała długo. Po kilku zwycięstwach wszystko się ułożyło. Niedźwiedzie znów zaczęły zawodzić.

Przed spotkaniem z Lakersami drużyna z Tennessee ponownie przegrała. Tym razem drużyna Taylora Jenkinsa uległa na wyjeździe Toronto (111:116). Jednak wcześniej udało im się pokonać San Antonio (106:98).

Lakers kontra Memphis

Fakty na temat meczu Lakers kontra Memphis

  • Łącznie Memphis poniżej 110,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 110 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Davisa wynosi poniżej 12,5, a Anthony ma w tym sezonie średnio 12,5 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

„Niedźwiedzie” wcale nie grają dobrze. Nawet obecność Ja Moranta na parkiecie nie przyniosła jeszcze zbyt wielu korzyści zespołowi. Prawdopodobnie zespół z Tennessee również w Los Angeles nie będzie się spodziewał niczego dobrego. U siebie Lakers są zmuszeni stawić czoła takiemu przeciwnikowi.

Nasz typ to „Lakers” z handicapem (-3,5) punktów na poziomie 1,76 w Mostbet.

Memphis nie było jeszcze w stanie wykazać się efektywną grą. Ostatnio niedźwiedzie zachowują się dość wolno. Biorąc to pod uwagę, wątpimy, czy spotkanie z Lakers będzie wielkim wydarzeniem.

Prognoza: łącznie niecałe 229,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,67.

W ostatnim meczu Davis zdobył 29 punktów. Memphis nie ma mocnej obrony, więc spodziewamy się, że Anthony zagra na swoim poziomie.

Prognoza: Anthony Davis powyżej 28,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,86

Komentarz 0