Lakers kontra Cleveland. Prognoza na mecz NBA

Prognozy i zakłady na Lakers vs Cleveland, statystyki, kursy. 6 listopada. Czy „jeźdźcy” będą oblegać „miasto aniołów”?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Lakers vs Cleveland

Lakers

Po dwóch zwycięstwach z rzędu wszystko ułożyło się na swoim miejscu. Lakers ponownie przegrali. Tym razem drużyna z Kalifornii nie poradziła sobie z Utah. Jakoś, niezbyt przekonująco na tym spotkaniu, zagrał LeBron James. Ze względu na „króla” tylko 17 punktów. Russell Westbrook i Anthony Davis wzięli za niego rap, ale nawet ich wysiłki nie wystarczyły do ostatecznego zwycięstwa. Podopieczni Hama przegrali z wynikiem 116:130.

Lakers mają obecnie sześć zwycięstw w ośmiu meczach. „Jezioro” zajmuje przedostatnie miejsce na Zachodzie. Gorzej od nich tylko „Houston”.

Cleveland

Cleveland jest jednym z liderów Konferencji Wschodniej. Podopieczni JB Bickerstaffa przegrali do tej pory tylko jeden mecz. Na początku sezonu przegrali w drodze do Toronto (105:108). W rankingu wschodnim „jeźdźcy” zajmują drugą linię.

W Los Angeles Cleveland udaje się po pewne zwycięstwo na wyjeździe nad Detroit. Świetne występy Jaretta Allena i Kevna Love'a pozwoliły drużynie z Ohio zmiażdżyć przeciwnika wynikiem 112:88.

Lakers kontra Cleveland

Lakers vs Cleveland fakty

  • Lakers mają łącznie ponad 110,5 punktów – Lakers mają ponad 110 punktów w ostatnich trzech meczach;
  • 1. kwarta: ponad 56,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów Lakers nie przełamali tej granicy.

Przewidywanie sum w grze

Lakers są słabi w obronie. Lakers tracą średnio 113,7 punktu. Jednocześnie dobrze radzą sobie w ataku, gdzie zdobywają około 108,5 punktu. Zapewne spotkanie z „Cleveland” będzie spektakularne. Mimo to zespół z Ohio świetnie czuje się pod czyimś ringiem.

Nasza prognoza - łącznie ponad 221,5 punktu przy kursie 1,83 u bukmachera Mostbet .

Lakersom brakuje stabilności. Z tego powodu chyba nie warto liczyć na sukces w konfrontacji z Clevelandem. Ostatnio goście mają się znacznie lepiej. Sugerujemy, aby dać im pierwszeństwo.

Druga prognoza to zwycięstwo Cleveland, biorąc pod uwagę dogrywkę za 1,70.

Komentarz 0