Lakers kontra Portland. Prognoza na mecz NBA

Prognozuj i obstawiaj Lakers vs Portland. 1 grudnia. Czy Lakers będą w stanie wygrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Lakers z Portland

Lakersi

Lakers byli bliscy zwycięstwa w ostatnim meczu. W konfrontacji z „Indianą” prowadzili. Ale podopieczni Darwina Hama zawiedli zakończenie. Ekipie z Los Angeles nie udało się wdrożyć. W rezultacie zwycięstwo przypadło „Indianie” (116:115).

Warto dodać, że w konfrontacji z Pacers znakomitą grę pokazało trio Davis-Westbrook-James. Każdy z tych wykonawców zdobył ponad 20 punktów. Jednak ich działania nie przyniosły zespołowi większych korzyści.

Portland

Wyniki Portland znacznie się pogorszyły. Jest na to wyjaśnienie. Damian Lillard jest w szpitalu. Dla Trail Blazers jego czyny są bardzo ważne. Bez swojego lidera Pathfinders nie grają tak pewnie, jak by chcieli.

W ostatnich dwóch meczach Portland przegrał. Wards of Chauncey Billups nie sprzeciwili się niczemu Brooklynowi (97:111) i Clippers (112:118). Te niepowodzenia sprawiły, że zespół spadł na siódme miejsce w Konferencji Zachodniej.

Lakers kontra Portland

Fakty z meczu Lakers z Portland

  • Lakers łącznie poniżej 115,5 punktów - W 3 z ostatnich 4 meczów Lakers nie zdobyli więcej niż 115 punktów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 59,5 punktu - W 3 z ostatnich 5 meczów Lakers nie przebili tej oceny.

Przewidywanie sum meczowych

Ostatnio Portland pokazuje nudną grę. W konfrontacjach z Cleveland i Brooklynem Pathfinders nie zdobyli nawet 100 punktów. Prawdopodobne jest, że w starciu z Lakersami podopieczny Billupsa nie będzie w stanie pokazać swojej najlepszej gry.

Nasza prognoza - suma poniżej 226 punktów przy współczynniku 1,80 u bukmachera Mostbet .

Portland nie jest tak beznadziejne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. W niedawnym meczu z Clippers Pathfinders przegrali sześcioma punktami. Wierzymy, że goście z Oregonu dadzą pojedynek Lakersom.

Druga prognoza to Portland z handicapem (+8,5) punktów na 1,61.

Komentarz 0