Waszyngton kontra Detroit. Prognoza meczu NBA

Detroit spróbuje przełamać passę porażek 15 stycznia. Czy Pistons pokonają Waszyngton? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Waszyngton vs Detroit

Waszyngton

Dzień wcześniej Waszyngton odniósł siódme zwycięstwo w sezonie. Na wyjeździe drużyna Wesa Unselda pokonała Atlantę (127:99). Było to możliwe dzięki doskonałej akcji Kyle’a Kuzmy. W 27 minut na parkiecie zdobył 29 punktów, sześć zbiórek i cztery asysty.

Warto zaznaczyć, że wcześniej Wizards nie radzili sobie dobrze, przegrywając sześć meczów z rzędu. Nic dziwnego, że zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej.

Detroit

Detroit wciąż ma na swoim koncie trzy zwycięstwa w sezonie zasadniczym. Zespołowi Monty'ego Williamsa nie udaje się radykalnie poprawić swojej gry i dlatego cały czas im się to nie udaje.

Ostatnim przeciwnikiem zespołu było Houston. Warto dodać, że drużyna z Michigan spisał się całkiem nieźle i nawet oparła się „rakietom”. Nie uchroniło to jednak Pistons przed porażką (110:112).

Waszyngton kontra Detroit

Fakty dotyczące meczu Waszyngton vs Detroit

  • Łączny wynik Waszyngtonu to niecałe 123,5 punktu – w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 123 punkty;
  • Suma zbiórek Kuzmy jest mniejsza niż 6,5, a Kyle średnio 6,2 zbiórki na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Detroit jest fatalne w defensywie i zbyt często oddaje 130 punktów. Pod tym względem Waszyngtonowi łatwo będzie pokazać dobrą grę w ataku. „Czarodzieje” w ostatnim meczu zdobyli 127 punktów. Jest prawdopodobne, że rywale będą cieszyć się ze bezpośredniego spotkania.

Nasz typ to łącznie ponad 239 punktów przy 1,77 w Mostbet.

Wszystko wskazuje na to, że Waszyngton odniesie kolejne zwycięstwo. W poprzednim meczu „czarodzieje” bez problemu poradzili sobie z mocnym przeciwnikiem, dlatego bez problemu powinni pokonać Detroit.

Prognoza – „Waszyngton” z handicapem (-3,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,73.

Kuzma w tym sezonie notuje średnio 22,4 punktu. W ostatnim meczu Kyle zdobył 29 punktów. Oczekujemy od niego podobnych działań.

Prognoza - Kyle Kuzma: łącznie ponad 23,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0