Samara kontra UNICS. Prognoza na mecz VTB United League

22 października ostatnim meczem w VTB United League będzie konfrontacja Samary z UNICS. Który zakład wybrać? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Samara vs UNICS

Samara

Samara nie rozpoczęła sezonu zasadniczego w najlepszy sposób. W dwóch z trzech meczów na początku drużynie nie udało się. Jednak potem udało jej się poprawić swoje wyniki.

W ostatniej rundzie Samara pewnie pokonała na wyjeździe Mińsk (91:78). Wcześniej pokonali także MBA Moskwa (77:65). Wygląda na to, że sytuacja w drużynie zaczyna się poprawiać.

UNICS

UNICS jest jak dotąd niepokonany w sezonie zasadniczym. Zespół z Kazania pewnie rozpoczął nowy sezon i nie zamierza zwalniać tempa. Nic więc dziwnego, że zespół ten zajmuje pierwsze miejsce w rankingach.

UNICS pewnie wygrał swój ostatni mecz. Na swojej stronie zespół z Kazania nie pozostawił szansy Uralmashowi. Rywale z Jekaterynburga zostali pokonani wynikiem 94:67.

Samara kontra UNICS

Fakty Samara kontra UNICS

  • UNICS łącznie uzyskał ponad 84,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 84 punkty;
  • Pierwsza kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu – UNICS nie osiągnął tego poziomu w 2 z 3 ostatnich meczów.

Przewidywanie sumy gier

Wygląda na to, że UNICS odniesie kolejne zwycięstwo. Przynajmniej nie widzimy, jak Samara będzie w stanie przeciwstawić się kazańskiej drużynie. Lider VTB United League nadal miażdży jednego ze swoich rywali za drugim i jest mało prawdopodobne, aby teraz zawiódł.

Nasz typ to UNICS z handicapem (-8,5) punktów przy 1,76 w Mostbet.

UNICS gra dość pewnie w obronie. W trzech ostatnich meczach Kazań nie stracił więcej niż 73 punkty. Wierzymy, że faworyt nie będzie miał żadnych problemów.

Prognoza – łącznie niecałe 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,67.

Podczas tego spotkania atak Samary może napotkać problemy. Biorąc to pod uwagę nie wykluczamy, że któryś z kwartałów okaże się niższy.

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 33,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83.

Komentarz 0