Sheffield United kontra Luton. Prognoza na mecz Premier League

Outsiderzy Premier League Sheffield United i Luton Town zmierzą się 26 grudnia. Z naszych prognoz dowiesz się, która drużyna ma dziś największe szanse na wygraną i jakie zakłady wybrać.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Sheffield United vs Luton

Sheffield United

Sheffield United, po przybyciu na stanowisko trenera Chrisa Wildera, było w stanie nieco ustabilizować grę. W ostatniej rundzie udało nam się odrobić punkty Aston Villi (1:1). W tym spotkaniu Blades otworzyli wynik w 87. minucie, ale nie zdołali utrzymać przewagi, tracąc gola w doliczonym czasie gry. W tabeli zespół zajmuje ostatnie 20. miejsce, ale jeśli w walce o przetrwanie wygra dziś z bezpośrednimi konkurentami, ma duże szanse na natychmiastowy awans na 18. miejsce.

Luton

Luton Town zachwyciło swoich fanów zwycięstwem u siebie nad Newcastle (1:0) w ostatniej rundzie. Jedynego gola Hatters zdobyli w pierwszej połowie, po czym utrzymali się w defensywie pomimo solidnego ataku wroga. W tabeli zespół Roba Edwardsa zajmuje 18. miejsce, tracąc zaledwie dwa punkty do bezpiecznej 17. pozycji. W związku z tym dzisiejsze zwycięstwo może pomóc gościom opuścić strefę spadkową.

Sheffield United kontra Luton

Fakty dotyczące meczu Sheffield United z Luton

  • 1. połowa: łącznie mniej niż 1,5 gola - w czterech ostatnich bezpośrednich meczach przeciwnicy nie strzelili w pierwszej połowie więcej niż jednego gola;
  • Gole w obu połowach – nie – taki zakład padł w trzech poprzednich meczach Sheffield United;
  • Dokładny wynik 3:1 - Luton Town poniosło dwie z ostatnich trzech porażek na wyjeździe właśnie tym wynikiem.

Przewidywanie sumy gier

Nadchodzący mecz ma ogromne znaczenie dla drużyn walczących o przetrwanie. Widać, że po zmianie trenera Sheffield United nieco ustabilizowało grę, linia obrony zaczęła lepiej grać. Na własnym boisku Blades będą mieli duże szanse na zwycięstwo. Co więcej, od początku sezonu Luton Town wygrało tylko jeden z ośmiu meczów wyjazdowych.

Nasz typ to zwycięstwo Sheffield United z handicapem azjatyckim (0) po kursie 1,72 w Mostbet.

W bezpośredniej konfrontacji zawodnicy walczący o rejestrację raczej nie będą grać w defensywie; remis nikomu nie będzie szczególnie odpowiadał. Spodziewamy się, że padną co najmniej trzy bramki.

Drugi zakład – łącznie powyżej 2,5 gola na 2,14.

Sheffield United to najgorsza drużyna w Premier League pod względem rzutów rożnych. Średnio Blades nie wykonują nawet czterech rzutów rożnych na mecz. Dla gości liczba ta jest wyższa niż pięć. W związku z tym oferujemy inną opcję obstawiania nadchodzącego spotkania.

Prognoza – Luton Town wygra po rzutach rożnych po kursie 2,03.

Komentarz 0