Samara kontra Zenit. Prognoza na mecz VTB United League

Prognozy i zakłady na Samara vs Zenit, statystyki, kursy. 24 października. Co zaskoczy gospodarzy?

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące Samary vs Zenit

Samary

Samara nie rozpoczęła sezonu zasadniczego najlepiej. Podopieczni Siergieja Bazariewicza przegrali dwa pierwsze mecze. Wydawało się, że w tym sezonie zespół nie powinien spodziewać się niczego nadzwyczajnego, ale wtedy wszystko się zmieniło.

W ostatnich meczach Samara pokazała dobrą grę. Wards Bazarevich najpierw pokonał „Jeniseja” (92:86), a następnie poradził sobie z „Niżnym Nowogrodem” (90:52).

Zenit

W pierwszej rundzie Zenit przegrał z UNICS (79:82), ale potem podopieczne Javiera Pascuala nie pozwalały sobie na takie niewypały. We wszystkich kolejnych walkach „biało-niebieski” odniósł zwycięstwo. To pozwoliło im wystartować na trzecie miejsce w tabeli.

W ostatnim meczu Zenit nie pozostawił Jenisejowi żadnych szans. Drużyna z Krasnojarska grała u siebie, ale to im nie pomogło. Wards of Javier Pascual wygrał z wynikiem 89:61.

Samara kontra Zenit

Fakty o Samarze kontra Zenit

  • Total Zenit poniżej 83,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów biało-niebieskie nie zdobyli więcej niż 83 punkty;
  • 1. kwarta: ponad 38,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Zenita ten znak się utorował.

Przewidywanie sum w grze

Samara całkiem dobrze radzi sobie na przeciwnej połowie kortu. W ostatnich dwóch meczach ta drużyna zdobyła co najmniej 90 punktów. Nawet w konfrontacjach z CSKA i Lokomotiv-Kubanem podopieczni Bazarevicha zdobyli mniej niż 70 punktów. Wierzymy, że konfrontacja z Zenitem będzie owocna.

Nasza prognoza - łącznie ponad 154,5 punktu przy kursie 1,78 u bukmachera Mostbet.

Na początku sezonu Samara stoczyła walkę z CSKA. W tym spotkaniu podopieczni Bazarevicha przegrali różnicą 13 punktów. Jest prawdopodobne, że gospodarze oprą się faworytowi.

Druga prognoza to Samara z handicapem (+13,5) pkt. 1,63.

Komentarz 0