Werona kontra Empoli. Prognoza na mecz Serie A

Werona przegrała dwa ostatnie mecze, ale czy Empoli będzie w stanie sprawić problemy gospodarzom 13 stycznia – odpowiedź można znaleźć w prognozach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Werona – Empoli

Werona

Verona poniosła porażkę w pierwszej rundzie mistrzostw i obecnie zajmuje dopiero 18. miejsce w tabeli. Jednocześnie jeden udany mecz może diametralnie zmienić sytuację – drużynie Marco Baroniego brakuje zaledwie jednego punktu do zajmującego 17. miejsce. W ostatniej rundzie Werona przegrała z Interem 1:2, ponosząc 11. porażkę w sezonie.

Empoli

Empoli, podobnie jak dotychczasowy rywal, zawodzi w sezonie i zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Szanse na ratunek pozostają jednak dość duże – Azzurri tracą zaledwie dwa punkty do 17. Cagliari. Porażka 0:3 z Milanem w ostatniej rundzie przedłużyła passę Empoli bez zwycięstwa do siedmiu meczów.

Werona kontra Empoli

Fakty na temat meczu Werona – Empoli

  • Dokładny wynik 1:2 - dwa z pięciu ostatnich meczów pomiędzy klubami w Weronie zakończyły się takim wynikiem;
  • Werona zdobędzie bramkę w drugiej połowie – w dwóch z trzech ostatnich meczów Werony ten zakład był udany;
  • Empoli zdobędzie bramkę w drugiej połowie – w dwóch ostatnich meczach Werona traciła gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Werona sprzedała w styczniu kilku ważnych zawodników i generalnie nie prezentują się najlepiej, regularnie popełniając błędy w zdobywaniu punktów. „Empoli”, delikatnie mówiąc, także daleko do formy optymalnej, ale jednocześnie Azzurri mają przewagę w doborze zawodników; mało prawdopodobne jest, aby goście pozostali bez strzelenia goli.

Wierzymy, że gospodarze będą popełniać skuteczne błędy. Prognoza – indywidualny wynik Empoli w sumie więcej niż jednego gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 2,27.

Werona od dłuższego czasu znajduje się w kryzysie i nie imponuje ani pod względem gry, ani wyników. Na tle „mastifów” „Empoli” wygląda znacznie bardziej „żywo”; jeśli chodzi o grę w segmentach, „Azzurri” wyglądają więcej niż godnie, warto zaryzykować i dać pierwszeństwo gościom.

Zakład – Handicap azjatycki (0) na Empoli. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 2,55.

W meczu nie ma wyraźnego faworyta i obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa - powinno być dużo rzutów rożnych.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,89.

Komentarz 0