Neapol vs Salernitana. Prognoza na mecz Serie A

Napoli nie może wygrać czterech meczów z rzędu, ale czy Salernitana będzie w stanie wykorzystać kryzys przeciwnika 13 stycznia – odpowiedź kryje się w przewidywaniach. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Napoli vs Salernitana

Neapol

Napoli szczerze poniosło porażkę w pierwszej rundzie mistrzostw i na podstawie wyników 19 rund zespół Waltera Mazzarriego zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w tabeli. Neapolitańczycy tracą tylko dwa punkty do szóstej Atalanty, ale do strefy Ligi Mistrzów już pięć punktów. Po porażce 0:3 z Turynem w ostatniej rundzie Napoli przedłużyło passę bez zwycięstwa do czterech meczów.

Salernitana

Salernitana od pierwszych rund plasuje się na dole rankingów i jeszcze nie jest w stanie się z niego wydostać. Jednocześnie zespół Filippo Inzaghiego nie jest w beznadziejnej sytuacji – „koniki morskie” tracą zaledwie trzy punkty do ratującej 17. linii, którą teoretycznie można dziś odrobić.

Neapol vs Salernitana

Fakty na temat meczu Napoli vs Salernitana

  • Dokładny wynik 3:1 - w ostatnich 16 meczach pomiędzy klubami taki wynik wystąpił trzykrotnie;
  • Napoli zdobędzie bramkę w każdej połowie – ten zakład sprawdził się w trzech z czterech ostatnich meczów pomiędzy klubami;
  • Salernitana zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch ostatnich meczach Salernitana ten zakład był skuteczny.

Przewidywanie sumy gier

Napoli kilka meczów z rzędu przegrało i straciło szereg ważnych zawodników w związku z wyjazdem na Puchar Narodów Afryki, ale i tak dotychczasowa selekcja zawodników pozwala stawiać sobie maksymalne zadania w konfrontacji z takim przeciwnikiem jak Salernitana . Na pewno nie zabraknie motywacji, od pierwszych minut Neapolitańczycy rzucą wszystkie siły do przodu, a obrona Salernitana raczej nie poradzi sobie z taką presją.

Wierzymy, że goście będą tęsknić. Prognoza: indywidualny dorobek Napoli to więcej niż dwa gole. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,87.

Wiadomo, że Napoli pomimo kryzysu jest faworytem w domowym meczu z ostatnią drużyną w mistrzostwach i wyraźnie będzie próbowało uzasadnić swój status. „Salernitana” nie jest beznadziejna, ale klasowo ustępuje wyraźnie, w obronie nie ma pewności i trudno liczyć na sensację.

Zakład – Handicap azjatycki (-1,5) na Napoli. W Mosbet ten wynik oferowany jest za 1,97.

Napoli jest faworytem i prawdopodobnie zdominuje całe spotkanie – gospodarze prawdopodobnie znacznie prześcigną swoich przeciwników w rzutach rożnych.

Zakład – handicap azjatycki (-4) na rzuty rożne Napoli. W Mostbet ten wynik oferowany jest za 1,89.

Komentarz 0