Fiorentina vs Torino. Serie A prediction

W 11 meczach u siebie z rzędu Fiorentina nie przegrała z Turynem, ale czy warto stawiać na gospodarzy 21 stycznia - odpowiedź znajdziecie w prognozie. Jak zagrają drużyny?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Fiorentina - Torino

Fiorentina

Fiorentina jest słaba w pierwszej rundzie mistrzostw - drużyna Vincenzo Italiano zajmuje obecnie dopiero 10. miejsce w tabeli. Na razie formalnie Fiołki mają jeszcze szansę powalczyć o europejskie puchary - Atalanta do szóstego miejsca brakuje 11 punktów, ale odrobić taką stratę będzie niezwykle trudno, mając w składzie Torino, Romę i Udinese.

W ostatniej kolejce Fiorentina przegrała z Romą 0:2, ponosząc siódmą porażkę w sezonie.

Turyn

Torino, podobnie jak dzisiejszy rywal, ma problemy z realizacją celów na ten sezon. Drużyna Ivana Yuricha po wynikach 18 kolejek plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli, tracąc 11 punktów do strefy Pucharu Europy.

W ostatniej rundzie Torino przeciętnie przegrał u siebie ze Spezią 0:1 - porażka zakończyła serię pięciu udanych meczów we wszystkich turniejach.

Fiorentina vs Torino

Fakty Fiorentina - Torino

  • Dokładny wynik 2:1 - w ostatnich sześciu meczach między klubami taki wynik wystąpił dwukrotnie;
  • Fiorentina strzeli gola w drugiej połowie - w ostatnich trzech meczach między klubami we Florencji taki typ się powiódł;
  • Usunięcie: tak - w ostatnich dwóch meczach Fiorentiny doszło do wykluczenia.

Przewidywanie sum meczowych

Fiorentina jest niestabilna i daleka od optymalnej formy, ale jednocześnie fiołki prezentują się całkiem przyzwoicie w meczach u siebie i są faworytami dzisiejszego spotkania. Torino wygląda bardzo słabo, są problemy zarówno w obronie jak iw ataku, ostatnio stan drużyny przybrał formę wyraźnego kryzysu. Z takim przeciwnikiem gospodarze nie powinni mieć większych problemów.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza - zwycięstwo Fiorentiny. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 2,15.

Fiorentina ma bardzo solidną linię ofensywną i pomimo pewnych problemów z realizacją raczej nie zostawi dziś przeciwnika na sucho. Torino jest bezbronny w meczach wyjazdowych, Bulls nie wygrali we Florencji od 2008 roku, a dziś nie będzie łatwo. Jednak po porażce w meczu ze Spezią Turintsy na pewno będą się starać zrehabilitować - przynajmniej są w stanie grać o prestiżową bramkę.

Naszym drugim zakładem będzie zdobycie gola. Taki zakład można postawić za 1,95.

Komentarz 0