Syria kontra Indie. Prognoza na mecz Pucharu Azji

Syria i Indie spotkają się 23 stycznia w trzeciej rundzie fazy grupowej Pucharu Azji. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Syria vs Indie

Syria

Syria zajmuje trzecie miejsce w tabeli grupy B. Wciąż ma szansę na awans do play-offów, ale aby to zrobić, musi znaleźć się w czołowej czwórce z sześciu drużyn narodowych, które wystartują z trzeciej pozycji. Zespół Hectora Coopera będzie próbował rozprawić się z głównym outsiderem i to z maksymalnym handicapem.

Indie

Indie początkowo podeszły do turnieju jako outsider w grupie i zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy B. Po dwóch porażkach z rzędu wyraźnie brakuje pewności siebie. Zespół Igora Stimaca ma ogromne problemy z kreacją i wdrożeniem. I z tego powodu będą starali się skupić wyłącznie na obronie.

Syria kontra Indie

Fakty dotyczące Syrii i Indii

  • Dokładny wynik – 1:0 – dwa z ośmiu ostatnich meczów Syrii zakończyły się takim wynikiem;
  • Co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie bramki – zakład postawiony w czterech poprzednich meczach Indii;
  • Numer 0 w punktacji końcowej – schemat sprawdził się w dwóch ostatnich meczach Syrii.

Przewidywanie sumy gier

Syria w dalszym ciągu walczy o awans do play-offów, jednak aby tego dokonać konieczne jest odniesienie jak największej wygranej. Reprezentacja będzie starała się zminimalizować zagrożenie na swojej bramce. Indie doskonale zdają sobie sprawę, że w ataku prawie nic nie działa. Dlatego spróbuje w pełni skoncentrować się na obronie, dosłownie będzie walczyć.

Wierzymy, że mecz będzie maksymalnie zacięty, nie będzie padłych wielu bramek. Zakład – łącznie mniej niż trzy gole. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 1,62.

Syria chce wygrać tak pewnie, jak to możliwe, ale jednocześnie nie będzie podejmować zbyt dużego ryzyka, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo wpadki. Można odnieść wrażenie, że Indie będą w stanie stawić godny opór.

Zakład dotyczy handicapu azjatyckiego (+1,5) na Indie. Bukmacher Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,86.

Rywale nie otworzą się zbytnio i nie będą podejmować ryzyka; zwrócą wielką uwagę na obronę swojego posiadłości. Najprawdopodobniej nie należy spodziewać się dużej liczby standardowych postanowień.

Zakład – łącznie mniej niż 9,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,78.

Komentarz 0