Peru kontra Wenezuela. Typowanie na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata

Reprezentacja Peru przegrała cztery ostatnie mecze, ale czy Peruwiańczykom uda się przełamać passę 22 listopada w meczu z Wenezuelą – odpowiedź nasuwa się w przewidywaniu. Który zakład wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Peru vs Wenezuela

Peru

Peruwiańska drużyna zdecydowanie liczyła na walkę o siódme miejsce, ale początek kwalifikacji zakończył się fiaskiem. W tej chwili drużyna Juana Reynoso zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem przewagi. W ostatniej rundzie Peruwiańczycy przegrali z Boliwią 0:2, ponosząc tym samym czwartą porażkę z rzędu.

Wenezuela

Reprezentacja Wenezueli kwalifikacje rozpoczęła od porażki z Kolumbią 0:1, ale jak dotąd jest to ostatnia porażka drużyny Fernando Batisty w kwalifikacjach. Cztery mecze na wysokim poziomie, w których Wenezuelczycy zdobyli osiem punktów, pomogły im w zdobyciu czwartego miejsca w tabeli, ale nad ósmym w tabeli Chile tracą zaledwie trzy punkty.

Peru kontra Wenezuela

Fakty o meczu Peru - Wenezuela

• Dokładny wynik 2:1 - w ostatnich 10 meczach Wenezueli taki wynik miał miejsce dwukrotnie;
  • Peru zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch ostatnich meczach pomiędzy reprezentacjami ten zakład był trafny;
  • Wenezuela zdobędzie bramkę w pierwszej połowie – w dwóch ostatnich meczach reprezentacja Peru straciła bramkę w pierwszej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Reprezentacja Peru znajduje się na dole tabeli, ale oczywiście nie straciła jeszcze wszystkich szans na miejsce w siódemce. U siebie Inkowie będą grać tylko o zwycięstwo i są w stanie to osiągnąć – w ostatnich dziewięciu meczach u siebie Peruwiańczycy pokonali Wenezuelę siedem razy, nie ponosząc ani jednej porażki.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza: zwycięstwo Peru. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 2,25.

Oczywiste jest, że reprezentacja Peru będzie podejmować ryzyko i grać tylko po to, by zwyciężyć – gospodarze z pewnością od pierwszych minut będą aktywni w ataku. Wenezuela, mimo ostatnich sukcesów, ma minimalne szanse na zachowanie czystego konta, ale jednocześnie gospodarzom daleko do ideału w obronie; warto liczyć na bramki.

Zakład dotyczy łącznie więcej niż dwóch bramek. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,95.

Reprezentacja Peru bez wątpienia zagra jako pierwsza i bez względu na wynik raczej nie odda inicjatywy. Inkowie prawdopodobnie prześcigną swoich przeciwników w zakrętach.

Typ jest taki, że Peru wygra po rzutach rożnych. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,85.