Werona vs Salernitana. Prognoza na mecz Serie A

Werona nie przegrała u siebie od trzech meczów z rzędu, ale czy gospodarzom uda się przedłużyć tę passę 30 grudnia w meczu z Salernitaną – odpowiedź nasuwa się w przewidywaniu. Który zakład okaże się sukcesem?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Werona vs Salernitana

Werona

Werona ma za sobą słabą pierwszą rundę mistrzostw, ale jednocześnie drużyny Marco Baroniego z pewnością nie można nazwać beznadziejną. W tej chwili Mastify zajmują 16. miejsce w tabeli z 14 punktami, tylko jeden punkt przewagi nad strefą spadkową. Werona pokonując w ostatniej rundzie Cagliari 2:0, przerwała passę 15 meczów bez zwycięstwa.

Salernitana

Salernitana szczerze zawodzi w sezonie i jest obecnie głównym pretendentem do spadku z Serie A. Zespół Filippo Inzaghiego ma na swoim koncie zaledwie dziewięć punktów, co zamyka tabelę. Pięć punktów dzieli „koniki morskie” od ratującej 17. linii, która pozostawia szansę na ratunek.

Werona vs Salernitana

Fakty na temat meczu Werona vs Salernitana

  • Dokładny wynik 2:1 - dwa z trzech ostatnich meczów pomiędzy klubami zakończyły się takim wynikiem;
  • Werona strzeli bramkę w drugiej połowie – w ostatnich pięciu meczach u siebie Werona strzeliła gola w drugiej połowie;
  • Salernitana zdobędzie bramkę w pierwszej połowie - w dwóch ostatnich meczach Salernitana ten zakład był udany.

Przewidywanie sumy gier

Verona w ostatnich meczach u siebie wyglądała bardzo przyzwoicie i dziś z pewnością będą chcieli wykorzystać swój sukces. U siebie „mastify” nie zamykają się w obronie i nie podejmują ryzyka - ich ostatnich pięciu przeciwników nie pozostało czystych u Marca Antonio Bentegodiego. Jednocześnie Salernitana pokazuje także, że potrafi zaskakiwać; wymiana celów jest prawie nieunikniona.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obaj strzelą gola. W Mostbet ten wynik jest oferowany po kursie 1,91.

„Werona” w ostatnim czasie poprawiła jakość swojej piłki nożnej, postęp w grze zespołu jest znaczny. Oczywiście u siebie z ostatnią drużyną w mistrzostwach „mastify” będą grać o zwycięstwo i na pewno mają szansę na sukces – Salernitana w ostatnich siedmiu meczach wyjazdowych poniosła sześć porażek.

Zakład jest zwycięstwem Werony. W Mostbet ten wynik jest oferowany za 1,95.

Koszt punktów dla każdej ze stron jest bardzo wysoki - prawdopodobnie będzie dużo walk i ostrzeżeń.

Zakład – łącznie ponad 5,5 żółtych kartek. Taki zakład w Mostbet oferowany jest za 1,97.

Komentarz 0