Bolonia kontra Juventus. Prognoza meczu Serie A

W czterech meczach z rzędu u siebie Bolonia jest niepokonana, ale to, czy Juventus będzie w stanie przerwać tę serię 30 kwietnia, jest odpowiedzią w prognozach. Który zakład zakończy się sukcesem?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Bolonii z Juventusem

Bolonia

Bologna sezon spędza więcej niż godnie – Rossoblo raczej nie mógł liczyć na coś więcej niż miejsce w środku tabeli i pewnie podołać temu zadaniu. Drużyna Thiago Motty zajmuje ósme miejsce w tabeli i traci 10 punktów do szóstego Interu - szans na europejskie rozgrywki praktycznie nie ma.

W ostatniej rundzie Bologna przegrała z Weroną 1:2, przerywając passę pięciu meczów bez porażki.

Juventus

Juventus ma przyzwoity sezon i obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Już dziś „starsza pani” ma szansę awansować na drugie miejsce, „Lazio” ma tylko dwa punkty przewagi. W tym samym czasie zespół Massimiliano Allegriego znajduje się pod poważną presją ze strony Milanu, Romy i Interu, więc miejsca w pierwszej czwórce wciąż trzeba będzie bronić.

W tym tygodniu Juventus stracił szansę na awans do finału Coppa Italia, przegrywając 0:1 z Interem w rewanżu.

Bolonia kontra Juventus

Fakty z meczu Bolonii z Juventusem

  • Dokładny wynik 1:2 - w ostatnich dziewięciu meczach Bolonii taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Bolonia strzeli bramkę w pierwszej połowie - w ostatnich dwóch domowych meczach Bolonii taki zakład był udany;
  • Gol Juventusu w drugiej połowie - w ostatnich pięciu meczach między klubami taki zakład się powiódł.

Przewidywanie sum meczowych

Juventus wciąż zajmuje trzecie miejsce w tabeli, ale jeszcze jeden błąd może poważnie zagrozić przepustce do Ligi Mistrzów, „starsza pani” będzie musiała grać tylko po to, by wygrać. Pomimo wielu problemów w ostatnim czasie, Juventus jest z pewnością faworytem walki, zakład z pewnością zostanie postawiony na atak i prawie niemożliwe będzie, aby Bologna pozostała sucha w takiej sytuacji.

Wierzymy, że gospodarze nie pozostaną suchi. Prognoza - Suma indywidualna Juventusu powyżej jednego gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,70.

Juventus stracił punkty w ostatnich meczach i znalazł się w sytuacji, w której każdy błąd może skutkować spadkiem poza pierwszą czwórkę. Wiadomo, że motywacja spadnie poniżej zera i goście zagrają tylko o zwycięstwo. Bologna dobrze gra u siebie, ale gospodarzom zabraknie motywacji, aw klasie Rossoblu Juventus wypada zdecydowanie gorzej.

Naszym drugim zakładem będzie zwycięstwo Juventusu. Taki zakład u bukmachera można postawić za 2,25.

Komentarz 0