Roma kontra Werona. Prognoza Serie A

W pierwszej rundzie "Roma" bez problemu pokonała "Veronę", ale czy postawienie na faworyta będzie zasadne 19 lutego - odpowiedź znajdziecie w prognozach. Jakiego dokonać wyboru?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Roma - Werona

Roma

Roma toczy zaciekłą walkę o bilet do Ligi Mistrzów – na razie z mieszanymi sukcesami. W tej chwili ekipa Jose Mourinho zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 41 punktami na koncie, ale nie ma przewagi nad rywalami - Milan ustępuje tylko dodatkowymi wskaźnikami, dwa punkty mniej od szóstego Lazio.

W ciągu tygodnia Roma niespodziewanie przegrała na wyjeździe z Salzburgiem 0:1, ale Wilki będą miały okazję rozegrać ten handicap w czwartek.

Werona

"Werona" zawiodła w pierwszej rundzie mistrzostw i bardzo głęboko ugrzęzła na samym dole tabeli. Jednocześnie, po przerwie zimowej, duet mentorów w osobach Marco Zaffaroniego i Salvatore Bocchetti sprawił, że zespół dorobił się - Mastiffy dały szereg wartościowych walk i ich sytuacja nie jest już beznadziejna. Jak dotąd Werona zajmuje 18. miejsce w tabeli, ale tylko dwa punkty za obrońcą 17. pozycji.

Roma kontra Werona

Fakty Roma kontra Werona

  • Dokładny wynik 3:1 - takim wynikiem zakończyły się dwa z czterech ostatnich meczów pomiędzy klubami;
  • Roma strzeli gola w drugiej połowie - W ostatnich trzech meczach między klubami taki typ się udał;
  • Pierwsza połowa łącznie powyżej 1,5 gola - W dwóch ostatnich meczach pomiędzy klubami taki scenariusz został zrealizowany.

Przewidywanie sum meczowych

Roma miała słabe ostatnie dwa mecze, tracąc punkty z Lecce i przegrywając z Salzburgiem w Lidze Europy. Mimo tego, że za kilka dni „wilki” rozegrają rewanżowy mecz z Austriakami, mentor na pewno nie zrezygnuje z mistrzowskiego pojedynku, konkurencja jest zbyt duża. "Roma" mimo szeregu problemów ma w klasie poważną przewagę, u siebie w konfrontacji z jednym z outsiderów mistrzostw Rzymianie są w stanie wyciągnąć maksimum.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza - wygrana Romy. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,65.

Roma ma bardzo solidną linię ataku i pewnie dzisiaj na nią postawi - tylko zwycięstwo będzie na rękę gospodarzom. Ostatnio dodała "Verona", ale w grze zespołu jest sporo problemów, goście raczej nie będą w stanie wyschnąć z Rzymu. Jednocześnie jednak samym „wilkom” daleko do solidności w obronie, więc do wymiany bramek na pewno dojdzie.

Naszym drugim zakładem będzie zdobycie gola. Taki zakład w Mostbet można postawić za 2,19.

Komentarz 0