Meksyk kontra Gwatemala. Prognoza na mecz towarzyski

Od 15 lat Meksyk nie przegrał z Gwatemalą. Czy Meksykanie będą w stanie kontynuować udane występy 8 czerwca przeciwko Gwatemalczykom?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Meksyk - Gwatemala

Meksyk

Meksyk rozegrał w tym roku trzy mecze. W Lidze Narodów CONCAAF udało się wygrać z Surinamem (2:0) i zremisować z Jamajką (2:2), a potem doszło do towarzyskiego meczu z USA, który zakończył się remisem (1:1). Z teoretycznego punktu widzenia Meksykanie są znacznie silniejsi od Gwatemalczyków i jeśli gospodarze zagrają ze 100% zaangażowaniem, to zwycięstwo będzie ich. Zobaczmy, jak na tę walkę zareagują zawodnicy i sztab szkoleniowy.

Gwatemala

Gwatemala, podobnie jak nadchodzący rywal, rozegrała w tym roku trzy mecze. W połowie marca odbyło się towarzyskie spotkanie z Panamą, które zakończyło się remisem (1:1), a następnie dwa mecze w Lidze Narodów CONCAAF. Najpierw zwycięstwo nad Belize (2:1), a następnie nad Gwineą Francuską (4:0). Z tak silnym przeciwnikiem jak Meksyk podopieczni Luisa Fernando Ten zagrają po raz pierwszy w tym roku. To interesujące zobaczyć, jak się okazują. 

Meksyk kontra Gwatemala

Fakty Meksyk vs Gwatemala

  • Dokładny wynik 3:0 - Meksyk wygrał z tym wynikiem dwa z trzech ostatnich bezpośrednich pojedynków;
  • Meksyk zdobędzie co najmniej dwa gole w drugiej połowie – w dwóch z ostatnich czterech meczów zakład poszedł;
  • Gwatemala nie strzeliła gola – Gwatemala nie strzeliła gola przeciwko Meksykanom w ostatnich pięciu bezpośrednich meczach.

Przewidywanie sum meczowych

Jesteśmy w pełni solidarni z bukmacherami, którzy dają dużą przewagę Meksykowi. Z całym szacunkiem dla reprezentacji Gwatemali, to nie jest na poziomie, aby stawiać Meksykanom kompetentny opór, nawet w meczach towarzyskich. 

Nasza prognoza - Handicap azjatycki (-1,5) dla Meksyku z kursem 1,65 w Mostbet.

U bukmacherów można postawić na to, że przy dobrym kursie padają co najmniej trzy gole. Wierzymy, że nawet sam Meksyk może spełnić ten warunek, dlatego skorzystamy z tej okazji. 

Nasza prognoza - łącznie ponad 2,5 gola w Mostbet za 1,61.

Meksykanie wykonują 5,1 rzutów rożnych na mecz, podczas gdy reprezentacja Gwatemali ma ich 4,8. Gra jest przyjazna, więc nie ma sensu wymyślać ruchów obronnych, drużyny będą atakować i jak wierzymy, będą wykonywać dużo rzutów rożnych. 

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych po kursie 1,75.

Komentarz 0