Oviedo kontra Espanyol. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

W Mistrzostwach Hiszpanii rozegranych 1 grudnia Oviedo podejmie Espanyol. Czy goście będą w stanie pokonać swojego odpowiednika i jakie zakłady postawią? Odpowiedź kryje się w naszych przewidywaniach.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Oviedo vs Espanyol

Oviedo

The Blues nie mają zbyt udanego sezonu i czują się pewnie w środku tabeli, mając sześciopunktowy handicap do strefy spadkowej. Oviedo pod wodzą Luisa Carriona poniosło piątą porażkę w Segundzie w poprzedniej rundzie, przegrywając w wyjazdowym meczu z Mirandesem (1:2), podczas gdy klub przegrał po raz pierwszy od 10 ostatnich kolejek. Przed ostatnim spotkaniem takim samym wynikiem zespół pokonał Eibar. 

Espanyol

Po 17 meczach o mistrzostwo Espanyol, prowadzony przez Luisa Miguela Ramisa, zajmuje czwarte miejsce w mistrzostwach i ma 31 punktów. Zespół traci pięć punktów do lidera Segundy Leganesa. W ostatniej rundzie zespół odniósł zwycięstwo nad Alcorconem (2:0), a we wcześniejszym meczu takim samym wynikiem pokonał Elche. Zespół pokazał dobrą grę i wyniki, odniósł dwa zwycięstwa z rzędu i nie zamierza na tym poprzestać.

Oviedo kontra Espanyol

Fakty na temat meczu Oviedo vs Espanyol

  • Dokładny wynik 0:2 - taki wynik zanotowano w dwóch ostatnich meczach Espanyolu;
  • 1. połowa: remis – w 2 z 4 meczów przyjezdnych w pierwszej połowie doszło do przełomu w piłce nożnej;
  • 2. połowa: Espanyol strzeli bramkę – w 3 z ostatnich 4 meczów drużyna Parrots strzeliła gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Z pewnością goście będą starali się przejąć inicjatywę i zdobyć choć jeden punkt. Espanyol skorzysta z ich doświadczenia i nie ma wątpliwości, że w tym meczu goście są w stanie przynajmniej zremisować, podobnie jak w ostatnim bezpośrednim pojedynku.

Typowanie - handicap (0) na Espanyol z Mostbet po kursie 1,98.

Naszym zdaniem rywale w dzisiejszym meczu będą uważać, aby nie spudłować. Można założyć, że mecz toczyć się będzie w środku pola, przy minimalnej liczbie sytuacji strzeleckich. W czterech z pięciu ostatnich spotkań gości suma zanotowała mniej i wierzymy, że do ekstrawagancji punktowej nie dojdzie.

Prognoza – łącznie mniej niż dwie bramki Mostbetu po kursie 1,83.

Gospodarze w swoich meczach zdobywają niewiele rzutów rożnych, a sami nie starają się wyprowadzać piłki na róg. W trzech ostatnich spotkaniach z rzędu Oviedo wykonało mniej niż osiem rzutów rożnych, a wierzymy, że w tej konfrontacji będzie ich niewiele.

Prognoza – zakręty IT mniejsze niż 8,5 przy współczynniku 2,07.

Komentarz 0