Japonia kontra Jordania. Typowanie meczów towarzyskich

Japonia i Jordania spotkają się 9 stycznia w towarzyskim meczu. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji. Zawiera najważniejsze cechy i wzorce konfrontacji.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Japonia vs Jordania

Japonia

Japonia w dalszym ciągu prezentuje bardzo wysoki poziom gry, a ostatnio poprawiła swoją jakość. Zawodnicy zaliczyli potężną passę dziewięciu zwycięstw z rzędu i są w doskonałej kondycji emocjonalnej. Ponadto zespół Hajime Moriyasu znacznie poprawił się pod względem wydajności, a gra jest bardzo interesująca i wszechstronna.

Jordania

Jordan wygrał tylko jeden z ośmiu ostatnich meczów. Zespół jest w złym stanie emocjonalnym i funkcjonalnym. To prawda, że udało nam się pokonać Katar z wynikiem 2:1, demonstrując bardzo dobry poziom gry. Ale taka sytuacja miała miejsce tylko podczas jednego spotkania, a na pozostałych zespół Husseina Ammuty szczerze mówiąc nie wyglądał najlepiej.

Japonia kontra Jordania

Fakty dotyczące meczu Japonia – Jordania

  • Dokładny wynik – 5:0 – tym wynikiem zakończyły się trzy ostatnie mecze Japonii;
  • Co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola – zakład postawiony w dwóch z trzech poprzednich bezpośrednich meczów;
  • Numer 0 w końcowym wyniku – schemat sprawdził się w ostatnich czterech meczach Japonii.

Przewidywanie sumy gier

Japonia nabrała niesamowitego impetu i bardzo mocno zwiększyła swoje osiągi. Dziś reprezentacja narodowa znów musi działać z pozycji siły. Jest mało prawdopodobne, aby Jordan był w stanie długo przeciwstawić się atakowi potężnego przeciwnika. dlatego po stracie kilku bramek będzie zmuszona działać tak otwarcie, jak to tylko możliwe.

Wierzymy, że przeciwnicy stoczą bardzo jasną i skuteczną walkę. Zakład – łącznie powyżej 3,5 gola. W bukmacherze Mostbet możesz obstawiać zakłady po kursie 1,75.

Japonia w dalszym ciągu demonstruje bardzo przekonującą grę, spokojnie rozprawiając się z przeciwnikami. Najprawdopodobniej Jordania nie będzie w stanie przeciwstawić się atakowi potężnego przeciwnika.

Zakład dotyczy handicapu azjatyckiego (-2,5) na Japonię. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,65.

Przeciwnicy będą grać bardzo jasno i skutecznie, starając się stale stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika. To prawdopodobnie doprowadzi do dużej liczby stałych fragmentów gry.

Zakład – łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,82.

Komentarz 0