Denver kontra Lakers. Prognoza meczu NBA

Nowy sezon NBA rozpocznie się od rozgrywki w Ball Arena, gdzie 25 października Denver będzie gościć Lakers. Czego można się spodziewać po tej walce? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Denver vs Lakers

Denver

Obrońca tytułu nie dokonał żadnych większych zmian w okresie offseason. W akcji są wszyscy liderzy drużyny, w tym Nikola Jokić i Jamal Murray. Nie zawsze grali w meczach przedsezonowych, ale Mike Malone będzie ich używał na boisku w sezonie zasadniczym.

„Nuggets” swój ostatni mecz rozegrali pięć dni temu. Wtedy udało im się pokonać Clippers (103:90). Najlepszym zawodnikiem drużyny Kolorado został Nikola Jokic, który zdobył 25 punktów, 14 zbiórek i 8 asyst.

Lakersi

Lakers dokonali pewnych zmian w zespole poza sezonem. Do grona Lakersów dołączyli Christian Wood i Gabe Vincent. Zastąpili poszczególnych zawodników, którzy odeszli.

Warto zauważyć, że Lakers zawodzili w ostatnich meczach. Przegrali z Golden State, Milwaukee i Phoenix. Ostatni mecz rozegrał z LeBronem Jamesem, który w 22 minuty na parkiecie zdobył 19 punktów, jednak jego wysiłki nie przyniosły drużynie zbyt wielu korzyści.

Denver kontra Lakers

Fakty na temat meczu Denver vs Lakers

  • Łączny wynik Lakersów poniżej 111,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 111 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Davisa powyżej 12,5 – w 4 z ostatnich 5 oficjalnych meczów Anthony zdobył więcej niż 12 zbiórek.

Przewidywanie sumy gier

W zeszłym sezonie Denver wygrało cztery mecze z Lakers w fazie play-off. Wszystko wskazuje na to, że dziś „samorodki” nie będą miały żadnych problemów. Zespół z Los Angeles w meczach przedsezonowych nie prezentował się najlepiej, dlatego nie wierzymy w ich sukces.

Nasz typ to „Denver” z handicapem (-4) punktów na poziomie 1,80 w Mostbet.

W ostatnich meczach Lakers nie byli pod wrażeniem swojej gry. Zespół Darwina Hama nigdy nie zdobył więcej niż 100 punktów. Wygląda na to, że spotkanie z Denver też nie będzie należało do udanych.

Prognoza – łącznie niecałe 230,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,76.

W ostatnich oficjalnych meczach drużyny Davis nie imponował skutecznymi akcjami. Na przykład w 3 z 5 gier Anthony nie zdobył więcej niż 21 punktów. Prawdopodobnie i teraz nic się nie zmieni.

Prognoza – Anthony Davis: łącznie niecałe 23,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,86.

Komentarz 0