Valencia kontra Panathinaikos. Prognoza na mecz Euroligi

W meczu pierwszej rundy Panathinaikos pokonał Valencię. Czy Hiszpanie zemszczą się w walce 5 stycznia? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Valencia vs Panathinaikos

Walencja

Valencia straciła całą przewagę, którą wypracowała na początku sezonu. Niestabilna gra spowodowała, że drużyna Mumbry spadła na dziewiąte miejsce w tabeli. „Nietoperzom” grozi wypadnięcie z czołowej 10-tki

Pomimo pewnych niepowodzeń Valencia zagrała ostatni mecz pewnie. Dwa dni temu Hiszpanie nie pozostawili żadnych szans Anadolu Efesowi (93:88) na własnym boisku.

Panathinaikos

Panathinaikos rozegrał swój ostatni mecz na wyjeździe. Grecy nie radzą sobie tak pewnie poza swoimi murami, jak u siebie, dlatego przegrali z Baskonią wynikiem 73:75.

Warto dodać, że wcześniej drużyna Sergina Atamana odniosła na wyjeździe dwa zwycięstwa. Najpierw pokonali Monako (91:90), a następnie pokonali Olimpię Mediolan (76:68).

Valencia kontra Panathinaikos

Fakty na temat meczu Valencia vs Panathinaikos

  • Suma Panathinaikosu to niecałe 78,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 78 punktów;
  • Suma zbiórek Sloukasa powyżej 3,5 – w 3 z ostatnich 5 meczów Kostas zdobył więcej niż 3 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Biorąc pod uwagę wyjazdowe wyniki Panathinaikosu, wątpimy w sukces tej drużyny. Na korzyść Greków nie przemawia także fakt, że w Walencji zbyt często przegrywają. Dokonali tego w czterech ostatnich meczach w tym mieście. Biorąc to wszystko pod uwagę, sugerujemy preferowanie totemów Mumbru. 

Nasz typ to zwycięstwo Walencji za 1,87 w Mostbet.

Jeśli spojrzeć na ostatnie wyjazdowe mecze Greków, widać, że grali dość wolno. Wszystko to zwiększa prawdopodobieństwo wyniku spotkania na niskim poziomie.

Prognoza: łącznie niecałe 160,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,65.

Ostatnio Sloukas spisuje się znacznie lepiej niż wcześniej. Na przykład w ostatnim meczu Kostas zdobył 11 punktów. Spodziewamy się, że podobny występ zaprezentuje zawodnik Panathinaikosu.

Prognoza - Kostas Sloukas powyżej 10,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0