Burnley kontra Birmingham. Prognoza na mecz o mistrzostwo

Burnley i Birmingham zagrają w 24. rundzie mistrzostw Anglii. Teraz przeciwnicy znajdują się w różnych częściach tabeli. Czy jest oczywisty zakład na sukces gospodarzy, którzy są liderami w turnieju? Przeczytaj naszą prognozę na mecz 27 grudnia.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Burnley vs Birmingham

Burnleya

Burnley jest obecnie liderem mistrzostw Anglii. Przez 23 kolejki klub był w stanie zdobyć 47 punktów - tyle samo co Sheffield z drugiego miejsca. Reszta rywali jest jednak daleko w tyle za liderami - różnica wynosi osiem lub więcej punktów.

W ostatnich spotkaniach "bordowy" prawie tylko wygrał. Tylko raz na pięć rund podopieczni Vincenta Kompany'ego stracili punkty - 2:5 z Sheffield. Również w zeszłym tygodniu Burnley grało z Manchesterem United w Pucharze Ligi i przegrało 0-2.

Birmingham

Birmingham, w przeciwieństwie do Burnley, nie mogło zajść tak daleko w Pucharze. W ostatnim czasie klub rozegrał wszystkie mecze tylko w ramach mistrzostw. W tabeli Błękitni są daleko w tyle od przeciwnika w tym spotkaniu - na 13. miejscu w środku. Podopieczni Jana Eustachego mają w swoich zasobach 32 punkty - tyle samo co ich sąsiedzi powyżej i poniżej.

Ostatnio "Birmingham" wygrywał rzadko - dwa razy w pięciu rundach. W pozostałych spotkaniach Błękitni zremisowali jeszcze dwa razy i raz przegrali.

Burnley kontra Birmingham

Burnley vs Birmingham fakty

  • Łącznie ponad 2,5 gola – w czterech z pięciu ostatnich spotkań Burnley padło więcej niż dwa gole;
  • Dokładny wynik 3:0 - dwa z ostatnich czterech meczów Burnley zakończyły się wynikiem 3-0;
  • Remis w pierwszej połowie – Birmingham nie straciło bramki w pierwszej połowie dwóch z trzech ostatnich meczów.

Przewidywanie sum meczowych

W tej konfrontacji nie mamy wątpliwości, kto jest faworytem. Burnley chce wrócić do Premier League. Klub jest teraz na pierwszym miejscu, którego nie zamierza oddać Sheffield. Dlatego „bordowy” najprawdopodobniej pewnie zdobędzie trzy punkty w meczu z „Birmingham”.

Stawiamy na handicap azjatycki (-1) w Burnley. W linii z Mostbet taki wynik otrzymał notowanie 2,23.

Nie sądzimy też, aby Birmingham było w stanie narzucić tutaj walkę faworytowi. Najprawdopodobniej Burnley będzie w stanie wygrać z czystym kontem. W końcu The Blues nie wygrywali ostatnio tak często. W meczu z liderem ligi goście nie będą mieli łatwego zadania.

Stawiamy również zakład, że przynajmniej jeden klub nie strzeli gola. Bukmacher nadaje tej opcji współczynnik 1,83.

Komentarz 0