Bournemouth kontra Fulham. Prognoza na mecz Premier League

Bournemouth ma passę sześciu meczów bez porażki w Premier League. Czy gospodarzom uda się przedłużyć sukces 26 grudnia w konfrontacji z Fulham? – odpowiedź kryje się w naszej prognozie. Jakie zakłady wybrać dzisiaj?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Bournemouth vs Fulham

Bournemouth

Bournemouth zaliczyło imponującą passę i jest niepokonane od sześciu meczów, z czego pięć wygrywając. Ta seria pozwoliła nam nie tylko oddalić się od strefy spadkowej, ale także zająć miejsce w środku tabeli, na 12. pozycji. W ostatniej rundzie drużyna Andoniego Iraoli zmierzyła się z Nottingham Forest. Rywal w tym meczu został w dziesiątce już w 23. minucie i otworzył wynik, ale w końcówce „wisie” wywarły presję na „leśników” i wywalczyły zwycięstwo (3:2).

Fulham

Fulham do nadchodzącego meczu podchodzi na 13. miejscu w tabeli obok Bournemouth i traci do rywali jeden punkt. W dwóch ostatnich rundach Summer Residents nie zdobyli ani jednego punktu, przegrywając czystym wynikiem z Newcastle (0:3) i Burnley (0:2). Tradycyjnie londyńczycy na wyjazdach prezentują się bardzo słabo, zdobywając zaledwie sześć punktów w dziewięciu rozegranych meczach. Marco Silva nie będzie mógł dziś liczyć na napastnika Raula Jimenasa, który odbywa karę zawieszenia.

Bournemouth kontra Fulham

Fakty na temat meczu Bournemouth vs Fulham

  • Całkowita liczba fauli Bournemouth powyżej 11,5 – gracze Bournemouth faulowali średnio ponad 12 razy od początku sezonu;
  • Gole w obu połowach – tak – ten zakład padł w czterech z pięciu poprzednich meczów Bournemouth;
  • Dokładny wynik 3:1 – Bournemouth strzeliło dwa z trzech ostatnich zwycięstw u siebie różnicą dwóch bramek.

Przewidywanie sumy gier

Fulham przegrał dwa mecze z rzędu; Letni reprezentanci przez cały sezon słabo grali na wyjazdach i wygrali tylko raz. Bournemouth zyskało imponującą formę, dużo dzieje się w ataku, a przede wszystkim udało im się zanotować imponującą serię sześciu meczów bez porażki. Biorąc pod uwagę najnowsze wyniki, jest mało prawdopodobne, aby Wiśnie przegrały u siebie.

Nasz typ to zwycięstwo Bournemouth z handicapem azjatyckim (0) po kursie 1,61 w Mostbet.

Ostatnie sukcesy Bournemouth wynikają w dużej mierze ze doskonałej gry w ataku. Przez sześć meczów z rzędu Wiśnie konsekwentnie zdobywały co najmniej dwa gole. Jest mało prawdopodobne, aby „letni mieszkańcy” poradzili sobie z takim przeciwnikiem na drodze.

Drugi zakład to łączna liczba bramek indywidualnych Bournemouth powyżej 1,5 za 1,98.

Bournemouth aktywnie wykorzystuje w swojej grze ataki z flanki i średnio wykonuje ponad pięć rzutów rożnych na mecz. Goście mają niższą sylwetkę i jest mało prawdopodobne, aby wykonywali więcej rzutów rożnych niż ich dzisiejsi przeciwnicy.

Prognoza – zwycięstwo Bournemouth po rzutach rożnych po kursie 1,90.

Komentarz 0