Kadyks vs Manchester United. Prognoza na mecz towarzyski

Kadyks i Manchester United rozegrają mecz towarzyski 7 grudnia. Jaka byłaby najlepsza stawka?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Cadiz - Manchester United

Kadyks

Cadiz w hiszpańskiej La Liga toczy desperacką walkę o przetrwanie, na razie bez większych sukcesów. Drużyna Sergio po wynikach 14 kolejek zajmuje 19. miejsce w tabeli, tracąc jeden punkt do oszczędzającej 17. kolejki - taki handicap daje przyzwoite szanse na sukces. Kilka dni temu Cadiz spotkało się z Jerezem w towarzyskim meczu - spotkanie zakończyło się nudnym bezbramkowym remisem.

Manchester United

Manchester United nie odnosi jeszcze zbyt wielu sukcesów w angielskiej Premier League - drużyna Erika ten Haga zajmuje dopiero piąte miejsce w tabeli. Czerwone Diabły od dawna nie są pretendentami do tytułu - Arsenal i Manchester City poważnie wypadły w tabeli, Mancunianie będą walczyć o miejsce w pierwszej czwórce. Jak dotąd Manchester United ma trzy punkty straty do czwartego Tottenhamu, ale Spurs rozegrali mecz więcej.

Kadyks vs Manchester United

Kadyks vs Manchester United fakty

  • Dokładny wynik 2:3 - w ostatnich pięciu meczach Kadyksu taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • Cadiz strzeli bramkę w drugiej połowie – w ostatnich trzech meczach Manchester United stracił bramkę w drugiej połowie;
  • Manchester United strzeli gola w drugiej połowie - w dwóch ostatnich meczach Manchesteru United taki zakład się powiódł.

Przewidywanie sum meczowych

Manchester United rozpoczyna przygotowania do wznowienia sezonu, ale nie mógł jeszcze liczyć na wszystkich głównych zawodników, którzy wzięli udział w mundialu. Jednocześnie Czerwone Diabły dysponują dość solidną rezerwą i najprawdopodobniej zagrają z pozycji faworyta, koncentrując swoje wysiłki na ataku.

Pomimo towarzyskiego statusu meczu, przeciwko pokroju Manchesteru United, Kadyks z pewnością będzie dążył do dobrej gry, żółta łódź podwodna jest również zdolna do punktowania akcji.

Wierzymy, że w meczu padną bramki. Prognoza: obie drużyny strzelą gola. Taki zakład u bukmachera Mostbet można postawić za 1,65.

Komentarz 0