Burnley kontra Sheffield United. Prognoza na mecz o mistrzostwo

Centralnym wydarzeniem 41. rundy mistrzostw 10 kwietnia będzie spotkanie liderów Burnley i Sheffield United. Gospodarze zapewnili sobie awans w klasie, czy goście będą w stanie odebrać punkty trudnemu przeciwnikowi? Zapraszamy do zapoznania się z naszą prognozą i wybrania wiarygodnego kursu.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Burnley vs Sheffield United

Burnleya

Po ubiegłorocznej eliminacji z Premier League Burnley nie utrzymała się długo w Championship. Za sobą 39 meczów, a zespół już zagwarantował powrót do elity angielskiego futbolu.

Wskaźniki „bordo” są imponujące – 25 zwycięstw, tylko dwie porażki i 12 remisów. W ostatnich rundach zespół nie wyróżniał się stabilnością - mimo wszystko brak poważnej motywacji wpływa. Tym samym zanotowano bezbramkowy remis z Sunderlandem i trudne zwycięstwo 2:1 nad Middlesbrough.

Sheffield United

Sheffield United zajmuje drugie miejsce i jest głównym pretendentem do drugiego miejsca w Premier League. Dzisiejsza drużyna ma osiem punktów przewagi nad trzecim w tabeli Lutonem, gdy gra na ławce rezerwowych.

Blades są w świetnej formie i oczywiście będą bardzo zmotywowani do zdobycia punktów w meczu z liderem. Drużyna zwyciężyła w trzech ostatnich kolejkach, jednak zwycięstwa odniosła w zmaganiach. Seria rozpoczęła się od zwycięstwa nad Sunderlandem (2:1). Następnie Norwich i Wigan pokonali takim samym wynikiem 1:0.

Burnley kontra Sheffield United

Burnley vs Sheffield United fakty

  • Gole w obu połowach – tak – w czterech z poprzednich pięciu meczów Burnley bramki padały w każdej połowie;
  • 1. połowa: Suma poniżej 1,5 - ten zakład był udany w czterech z ostatnich pięciu pojedynków bezpośrednich;
  • Dokładny wynik 1:1 - z takim wynikiem zakończyły się dwa z ostatnich pięciu bezpośrednich pojedynków.

Przewidywanie sum meczowych

W całym sezonie Burnley poniósł tylko dwie porażki w Championship. Jeden z nich, i to z druzgocącym wynikiem 2:5, był w pierwszej rundzie właśnie z Sheffield United. Co więcej, Blades nie przegrali z Burgundią w pięciu z ostatnich sześciu bezpośrednich konfrontacji. Goście nie rozstrzygnęli jeszcze kwestii awansu i są całkiem zdolni do zdobycia punktów w pryncypialnym meczu z liderem.

Nasza prognoza - Sheffield United nie przegra przy kursie 1.68 w Mostbet.

W pierwszej rundzie oba zespoły zdobyły siedem bramek. Spodziewamy się, że dzisiaj również padnie przyzwoita liczba bramek, biorąc pod uwagę potężny potencjał ofensywny rywali. Spodziewamy się w prognozie, że nastąpi wymiana bramek.

Drugi zakład - obie drużyny strzelą gola - tak za 1,86.

Komentarz 0