MB Team kontra Atlas Burden. Prognoza na mecz European Pro League Sezon 15

MB Team i Atlas Burden stoczą walkę 21 grudnia w ramach kolejnego dnia gamingowego 15. sezonu European Pro League. Przygotowaliśmy prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu MB Team vs Atlas Burden

MB Team

MB Team to na papierze jeden z faworytów Grupy B, co jeszcze nie uzasadnia szczególnie jego statusu. Zespół zaczął z bilansem 1-2, więc nie ma największych szans na awans do play-offów. Musisz jednak być tak aktywny, jak to tylko możliwe, aby odczepić prześladowców, wszelkie dalsze przerwy w zapłonie mogą być śmiertelne. Warto zaznaczyć, że w poprzednich seriach e-sportowcy często zawodzili nadmiernym napięciem. Można odnieść wrażenie, że „Marsjanie” powinni działać znacznie bardziej agresywnie, starać się grać jako numer jeden.

MB Team kontra Atlas Burden

Atlas Burden

Atlas Burden również zaczął od bilansu 1-2, ale ma dużo słabszych zawodników. Warto zauważyć, że połowę zawodników znajdujących się na liście uważa się za talenty, które jeszcze się nie ujawniły. Ale jak dotąd nie przyniosło to żadnych rezultatów. Jedyne zwycięstwo odnieśliśmy w konfrontacji z NAVI Juniorem (2:1), ale i tam musieliśmy się nieźle namęczyć. Ale teraz musimy przejść potężną próbę sił. A jeśli zespół sobie z tym poradzi, będzie można pokusić się o złapanie choćby bezpośredniego trafienia w górnej drabince play-offów.

Fakty dotyczące obciążenia MB Team i Atlas Burden

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – takim wynikiem zakończyły się dwa z trzech ostatnich meczów Atlas Burden.

Przewidywanie sumy gier

MB Team wygląda na silniejszy i bardziej zrównoważony zespół, który jest w stanie pokazać się w całej okazałości. Zawodnicy dadzą więc z siebie wszystko, aby praktycznie zapewnić sobie awans do play-offów. Atlas Burden będzie próbował nadrobić zaległości i wymusić walkę, ale nawet jedna wygrana mapa będzie dla tego składu prawdziwym sukcesem.

Wierzymy, że faworyt pokaże swój poziom i pewnie poradzi sobie z przeciwnikiem. Zakład jest zwycięstwem MB Team. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,62.

Komentarz 0