Team Vitality kontra Natus Vincere. Prognoza na mecz BLAST Premier: Światowy Finał 2023

Team Vitality i Natus Vincere spotkają się 13 grudnia w ramach pierwszego dnia gamingowego BLAST Premier: World Final 2023. Przygotowaliśmy prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy jej główne cechy i schematy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Team Vitality vs Natus Vincere

Team Vitality

Team Vitality znacznie się rozwinął i stał się jednym z czołowych przedstawicieli sceny profesjonalnej. Zespół stale się doskonali i rozwija, doskonaląc się zarówno indywidualnie, jak i w interakcji e-sportowców. Warto również dodać, że w tym składzie występuje obecnie najsilniejszy snajper na świecie, więc na wielu mapach drużyna początkowo zyskuje ogromną przewagę właśnie dzięki temu. Najprawdopodobniej gracze nie od razu włączą się do maksimum swoich możliwości, ale wciąż muszą doprowadzić sprawę do końcowego sukcesu w serii.

Team Vitality kontra Natus Vincere

Natus Vincere

Natus Vincere po ponownym skompletowaniu składu uchodził początkowo za niezbyt obiecującego przedstawiciela sceny profesjonalnej. Jednocześnie zespół polegał na swoich e-sportowcach, co procentuje. Zapraszanie nowych wykonawców miało pozytywny wpływ na współczynnik wygranych; skład szybko się rozwija i radzi sobie coraz lepiej. Ponadto pojawił się bardzo potężny snajper, który w każdej serii generuje wygórowane oceny. „Born to Win” spróbuje postawić na swojego utalentowanego i obiecującego nowicjusza, który znacząco wzmocnił skład.

Fakty dotyczące meczu Team Vitality i Natus Vincere

  • Prawidłowy wynik – 2:1 – zakład rozegrany w dwóch z trzech ostatnich meczów Team Vitality.

Przewidywanie sumy gier

Team Vitality poprawiło swoją jakość i wygląda bardzo potężnie, starając się działać bardzo jasno. Dlatego teraz musimy osiągnąć sukces, choć nie bez szczególnych trudności. Ale musisz zrozumieć, że Natus Vincere stali się znacznie silniejsi i ciekawsi, a dzięki nowemu składowi są w stanie rozwiązać najpoważniejsze problemy. „Born to Win” spróbuje wykorzystać swoje charakterystyczne mapy – Anubis i Mirage.

Wierzymy, że rywale przeciwstawią się i rozwiążą wszystkie problemy jedynie w ramach trzeciej mapy i tak pozostanie do tego czasu. Zakład – łącznie ponad 2,5 mapy. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 2,14.

Komentarz 0