9 Pand kontra LGD Gaming. Typ na mecz ESL One Kuala Lumpur 2023

9 Pandas i LGD Gaming zmierzą się 12 grudnia w ramach drugiego dnia gamingowego ESL One Kuala Lumpur 2023. Przygotowaliśmy prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy główne opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu 9 Pand vs LGD Gaming

9 Pand

9 Pand miało bardzo słaby start w obecnych rozgrywkach, przegrywając dwie serie z rzędu. I szczerze mówiąc, biorąc pod uwagę format bo -2, takie wyniki wyglądają niemal krytycznie. Najprawdopodobniej zespół WNP nie będzie w stanie zebrać się na odwagę. Organizacja będzie musiała odbudować swój skład na sezon, a teraz gracze e-sportowi są testowani pod kątem siły. Ponadto kapitan będzie musiał zdecydować, z kim chciałby w przyszłości zbudować skład, a kogo można odciąć.

9 Pand kontra LGD Gaming

LGD Gaming

LGD Gaming w dalszym ciągu radzi sobie słabo, czego można się było spodziewać. Chińskie drużyny tradycyjnie radzą sobie słabo na początku każdego sezonu, gdyż w tej chwili nie ma motywacji do maksymalnej pracy. Zatem w obecnym losowaniu wszystko zaczęło się od dwóch porażek z rzędu. Co więcej, cybersportowcy wykazali się słabą wolą, nie byli szczególnie cierpliwi i rozdawali kartę za kartą. Dlatego też trudno spodziewać się jakichkolwiek zmian na własnej skórze w fazie grupowej.

9 faktów o grach Pandy kontra LGD

  • Prawidłowy wynik – 1:1 – takim wynikiem zakończył się jeden z trzech ostatnich pojedynków bezpośrednich.

Przewidywanie sumy gier

9 Pand przegrywa jeden mecz za drugim i jest w złym stanie emocjonalnym. Kapitan właśnie wrócił po długich wakacjach i stopniowo zaczyna budować porządek w składzie. A LGD Gaming ma swoje problemy, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Najprawdopodobniej przeciwnicy będą działać bez większego wdzięku, a domyślna taktyka doprowadzi do wymiany kart.

Wierzymy, że w tej konfrontacji zmierzą się dwie drużyny, które w obecnym losowaniu czują się bardzo źle. Zakład jest remisem. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 2,20.

Komentarz 0