Vitality kontra FaZe Clan. Prognoza na mecz BLAST Premier International

Vitality zmierzy się z FaZe Clanem w finale, który odbędzie się 18 grudnia. Jaki zakład postawić na tę konfrontację? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Vitality vs FaZe Clan

Vitality

Vitality zajmują obecnie drugie miejsce w światowych rankingach, ale jeśli wygrają nadchodzącą konfrontację, zajmą pierwsze miejsce. Należy zwrócić uwagę, że zespół jest w doskonałej formie i zmierza po serię siedmiu zwycięstw.

Drużyna mierzyła się już wcześniej z Natusem Vincere i Cloud9, a w półfinale ponownie pokonała żółto-czarnych wynik 2:0. Pamiętaj, że obecnie najlepszymi kartami w ofercie Vitality są Inferno i Anubis, w przypadku których współczynnik wygranych wynosi odpowiednio 83% i 80%.

Vitality kontra FaZe Clan

Klan FaZe

FaZe Clan spisał się bardzo dobrze w ostatnich meczach. Zespół pokonał Heroic (2:0), G2 Esports (2:1), a w półfinale pokonał MOUZ z wynikiem 2:0. Jednocześnie walka z „myszami” okazała się wcale nie prosta, gdyż na obu mapach „fazy” pozwoliły przeciwnikowi na rozegranie 11 rund.

Uwaga: drużyna czuje się komfortowo na wielu mapach. Nigdy nie przegrał na Ancient, a na Anubisie ma 88% współczynnik wygranych, więc z pewnością będzie próbował wybrać jedną z tych kart w nadchodzącej konfrontacji.

Fakty dotyczące witalności i klanu FaZe

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - przedostatni mecz pomiędzy drużynami odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Vitality są oczywiście w doskonałej formie, ale nie spisalibyśmy na straty FaZe Clan. „Fazes” również są w dobrej kondycji i muszą wyciągnąć wnioski po porażce z „Vitality” w wielkim finale innej imprezy. W finale wszystko może się zdarzyć, dlatego taki współczynnik dla karrigana i firmy uważamy za zawyżony.

Prognoza - zwycięstwo FaZe za 2,40 w Mostbet.

Komentarz 0