PSG.LGD vs BB Team. Międzynarodowa prognoza meczowa

Typy i zakłady na PSG.LGD vs BB Team, statystyki, kursy. 18 października PSG.LGD zmierzy się z BB Team w ostatnim meczu fazy grupowej. Czy powinienem postawić na zwycięstwo Chińczyków?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Virtus.pro vs Vici Gaming

PSG.LGD

PSG.LGD słabo rozpoczęło ten turniej i miało zły pierwszy dzień, ale później zebrało się w sobie. Teraz zespół powrócił do swojej optymalnej formy i zaczął demonstrować grę wysokiej jakości. Przypomnijmy, że udało jej się oddać serię czterech zwycięstw i pokonać silnych przeciwników w obliczu OG, Liquid i RNG.

To prawda, że w ostatnim spotkaniu Chińczycy nadal remisowali z Gaiminem Gladiatorami, chociaż w klasie znacznie przewyższali rywala. Warto wspomnieć, że LGD prawie zapewniły sobie miejsce w górnej drabince playoffów, ale nie będą już w stanie zająć pierwszego miejsca w grupie, bo trafiły do EG.

PSG.LGD vs BB Team

BB Team

BB Team straciło swoje szanse na awans do play-offów. Drużyna najprawdopodobniej pozostanie na przedostatniej linii tabeli. Aby dostać się do niższej drabinki, musi pokonać PSG.LGD w niesamowity sposób, ale to oczywiście się nie stanie, ponieważ wcześniej nie wygrała ani jednego zwycięstwa.

Kulki mają ogromny problem z warcabami i zbierają przedmioty nienadające się do gry, przez co nie radzą sobie z resztą outsiderów. Przypomnijmy, że ostatnie dwa spotkania zespół zakończył remisem z Soniqsem i OG.

PSG.LGD vs BB Team Fakty

  • Mapa 1: PSG.LGD wygrana: w ostatnich pięciu meczach LGD wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum w grze

PSG.LGD w końcu osiągnęły optymalną formę i zaczęły pokazywać oczekiwane od nich rezultaty. Drużyna wygrała większość meczów i oczywiście musi wygrać nadchodzącą konfrontację, aby zapewnić sobie drugie miejsce w tabeli. BB Team wygląda bardzo źle i prawdopodobnie niczym Cię nie zaskoczy. Nasz zakład to zwycięstwo PSG.LGD za 1,45 w Mostbet.

Komentarz 0