9 Pandas kontra BB Team. Prognoza meczu Dota Pro Circuit

27 maja 9 Pandas podejmie walkę z BB Team, a my z kolei zrobimy typ na tę konfrontację. Czy pandy będą w stanie wygrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące 9 Pandas vs BB Team

9 Pandas

9 Pandas poradziło sobie bardzo dobrze na ostatnim majorze, więc na następny powinni dostać się bez problemu. Jak na razie zespół przechodzi przez sezon bez porażki i ma na swoim koncie dziewięć punktów. Przypomnijmy, że we wszystkich trzech walkach świętował sukces.

Jednak dopiero w finałowej konfrontacji z One Move "pandom" udało się odnieść "suche" zwycięstwo, ale w walkach z Nemigą i UALEIKUMNIHA oddali kartę. Podkreślamy, że drużyna świetnie gra w tempie, a także często wygrywa linie, dzięki czemu uzyskuje przewagę na wczesnych etapach.

9 Pandas kontra BB Team

BB Team

BB Team to obecnie jedna z najsilniejszych drużyn w regionie WNP. Zwykle ma świetne kwalifikacje i gra w majorze. Jednak wynik na samych Majorach z reguły pozostawia wiele do życzenia. Nawet na poprzedniej imprezie BB nie mógł wyjść z grupy.

Ale we wszystkich trzech poprzednich spotkaniach w ramach Dota Pro Circuit zespół odniósł sukces z wynikiem 2:0. W ostatnich dwóch meczach okazał się lepszy zarówno od Virtus.pro, jak i One Move. BB polegają teraz na bardziej stabilnych i sprawdzonych draftach, które nie wymagają wysokiego poziomu wykonania, ale to nie znaczy, że nie grają dobrze.

9 faktów o drużynie Pandas vs BB

  • 1. mapa: wygraj 9 Pand - w trzech z czterech meczów Pandy wygrały na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

9 Pand wyglądało lepiej na Majorze, a także było niepokonanych w DPC. Pandy mają ciekawsze warcaby i są w stanie zaskoczyć BB Team. Prawdopodobne jest, że spotkanie między drużynami okaże się zacięte, ale dzięki lepszej grze na torach 9 Pand będzie miało większe szanse na sukces.

Prognoza - zwycięstwo 9 Pand po kursie 1,85 w Mostbet.

Poprzedni mecz pomiędzy zespołami, który odbył się w zeszłym miesiącu, zakończył się remisem w BO2. Zespoły są mniej więcej równe w sile i zajmują czołowe pozycje w tabeli DPC, więc jest wysoce prawdopodobne, że wynik konfrontacji rozstrzygnie się na trzeciej mapie.

W sumie na ponad 2,5 karty stawiamy po 1,88 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0