Team Vitality kontra Team Falcons. Prognoza na mecz BLAST Premier: Grupy wiosenne 2024

Team Vitality i Team Falcons spotkają się 26 stycznia w ramach turnieju BLAST Premier: Spring Groups 2024. Przygotowaliśmy aktualną prognozę tej konfrontacji, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Team Vitality vs Team Falcons

Team Vitality

Team Vitality to obecnie najlepszy zespół na świecie. Ale w obecnym turnieju już się potknęła. Wszystko zaczęło się od pewnego zwycięstwa nad OG (2:0), w którym zespół całkowicie zdominował. Potem przyszła porażka z Astralis 1:2, która stała się nie lada sensacją. Warto zaznaczyć, że taki niewypał może nawet pozytywnie wpłynąć na kompozycję. Teraz e-sportowcy są wściekli do granic możliwości i będą starali się uniknąć wcześniejszego odpadnięcia z turnieju, aby dać z siebie wszystko.

Team Vitality kontra Team Falcons

Team Falcons

Team Falcons nie radzi sobie szczególnie przekonująco w bieżącym turnieju. Zespół zaczął od porażki z Astralis (0:2) i wyglądał na wręcz bezradnego. A zwycięstwo nad OG (2:0) wynika raczej z tego, że przeciwnik jest w fatalnym stanie. Teraz jednak zespół będzie musiał przejść bardzo poważną próbę sił. Można odnieść wrażenie, że Sokoły nie są jeszcze gotowe do występów na tak wysokim poziomie, więc nie należy się po nich spodziewać żadnych szczególnych osiągnięć i sensacji.

Fakty dotyczące Team Vitality i Team Falcons

  • Prawidłowy wynik – 2:0 – siedem z ostatnich 10 meczów Team Vitality zakończyło się takim wynikiem.

Przewidywanie sumy gier

Team Vitality po niewypałach na poprzednim spotkaniu jest u kresu motywacji i naprawdę chce dostać się do play-offów rozgrywek. Dlatego w dolnej drabince zespół nie będzie już pozwalał sobie na relaks. Team Falcons nie pokazuje jeszcze najlepszej gry i zespół raczej nie będzie gotowy na takie testy.

Wierzymy, że faworyt pewnie poradzi sobie z przeciwnikiem. Zakład – Team Vitality wygrywa wynikiem 2:0. W Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,81

Komentarz 0