BB Team kontra TSM. Prognoza meczu Riyadh Masters

BB Team zmierzy się z TSM w ostatnim meczu fazy grupowej 24 lipca. Jaki jest najlepszy zakład na to wydarzenie? Przeczytaj o tym w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące BB Team vs TSM

BB Team

BB Team zajmuje pierwsze miejsce w tabeli grupy B i zdobyła łącznie dziesięć punktów. Drużyna wygląda najmocniej w fazie grupowej i demonstruje błyskotliwą grę, wychodząc nawet z najtrudniejszych sytuacji. Drużyna nieoczekiwanie przegrała z Secret, ale była to ich jedyna porażka.

W ciągu ostatniego dnia Pure i firma poradzili sobie z Talon Esports i Aster. I o ile pierwsza mapa z Chińczykami okazała się niezwykle intensywna i trwała ponad godzinę, o tyle na drugiej mapie BB poradził sobie z tym w zaledwie 28 minut.

BB Team kontra TSM

TSM

TSM od dawna nie wykazywał dobrych wyników na poziomie 1. Ten turniej nie jest wyjątkiem. Aby mieć szansę na awans do play-offów, drużyna musi przynajmniej zremisować w nadchodzącym spotkaniu. Zauważ, że ma teraz tylko cztery punkty w swoim zasobie.

Na szczęście w przedostatnim dniu fazy grupowej TSM zdołały zdobyć punkty w meczach z Asterem i Tundrą, choć te dwie mapy zostały im oddane z dużym trudem.

BB Team kontra TSM Fakty

  • 1. mapa: Zwycięstwo BB Team - w czterech z pięciu meczów BB Team wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

W tej konfrontacji BB Team jest naszym zdaniem zdecydowanym faworytem. Drużyna poniosła tylko jedną porażkę w turnieju, a sukcesy świętowała w innych spotkaniach. TSM znacznie ustępują rywalowi w swojej klasie i wcześniej wykazywały mierne wyniki. Ponadto ostatni pojedynek pomiędzy zespołami zakończył się na korzyść faworyta.

Nasza prognoza - zwycięstwo BB Team za 2.10 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0