Miami kontra Atlanta. Prognoza meczu NBA

Miami wygrało poprzedni mecz sezonu zasadniczego NBA w Orlando. Czy Heat zdołają odnieść sukces w spotkaniu z Atlantą 24 grudnia i jakie będą zakłady?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Miami vs Atlanta

Miami

Miami przegrało jeden z trzech ostatnich meczów. 21 grudnia drużyna Erika Spoelstry pokonała Orlando wynikiem 115:106. Największy wkład w zwycięstwo miał Tyler Herou, który zdobył 28 punktów, miał osiem zbiórek i siedem asyst. Edris Adebayo zdobył 18 punktów, a Haywood Highsmith 15.

The Heat (16 zwycięstw i 12 porażek) zajmują szóste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Piątka najlepszych zawodników drużyny, Jimmy Butler, nadal przebywa w szpitalu.

Atlanta

Atlanta odniosła dwa zwycięstwa w trzech ostatnich meczach. W meczu rozegranym 21 grudnia drużyna Quina Snydera pokonała odwiedzające Houston wynikiem 134:127. Najbardziej produktywny był Trae Young, który zdobył 30 punktów. Onyeka Okongwu zanotował double-double (19 punktów, 11 zbiórek i dwie asysty). Bogdan Bogdanovic zdobył 22 punkty.

Hawks (12 zwycięstw i 15 porażek) zajmują dziesiąte miejsce na Wschodzie. Generalnie Atlanta podchodzi do nadchodzącego meczu bez poważnych strat.

Miami kontra Atlanta

Fakty na temat meczu Miami vs Atlanta

  • Łączna liczba punktów Atlanty powyżej 112,5 – Hawks średnio 123,1 punktów na mecz;
  • Łączna liczba punktów Younga jest mniejsza niż 28,5 – Young zdobywa średnio 28,2 punktu na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitykom bukmacherów trudno było wskazać jednoznacznego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. W rankingach są sąsiedzi i rywale o równej sile. W tej sytuacji warto postawić na to, że właściciele serwisu odniosą zwycięstwo przy wsparciu swoich fanów. Co więcej, Heat mają pozytywne statystyki dotyczące meczów u siebie – siedem zwycięstw w 13 meczach.

Nasz typ to zwycięstwo Miami, biorąc pod uwagę dogrywkę wynoszącą 1,82 na Mostbet.

Miami nie notuje zbyt wysokich wyników w nowym sezonie. Średnia wynosi 112,9 punktów. Natomiast w masztach domowych jest ona nieco wyższa – 116,6. Wszystko zmierza do tego, że Heat będą w stanie przyzwoicie załadować kosz przeciwnika w spotkaniu ze Spurs.

Nasz typ to indywidualny wynik Miami na poziomie ponad 120,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki w 2,02.

Adebayo rozegrał w zeszłym sezonie 75 meczów i notował średnio 20,4 punktu, w tym roku jego wynik wynosi 22,0. 26-letni środkowy udowadnia swoją grą, że wciąż ma potencjał do rozwoju. Wszystko zmierza do tego, że w spotkaniu z Atlantą Edrisowi uda się przyzwoicie załadować kosz przeciwnika.

Nasza prognoza - suma punktów Adebayo to ponad 22,5, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,87.

Komentarz 0