Nowy Jork kontra Charlotte. Prognoza meczu NBA

W ostatnim meczu Charlotte pokonała Nowy Jork. Jak zakończy się spotkanie zespołu 12 listopada? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Nowy Jork vs Charlotte

Nowy Jork

„Nowy Jork” dobrze radzi sobie w meczach na swoim korcie. Wsparcie z trybun inspiruje Knicks, dlatego zespół Thibodeau zawsze dobrze radzi sobie na własnym stadionie.

Nawiasem mówiąc, Nowy Jork wygrał dwa ostatnie mecze. Najpierw podopieczni Thibodeau nie pozostawili szans Clippers (111:97), a następnie pokonali San Antonio (125:106).

Charlotte

Charlotte wygrała swój ostatni mecz, pokonując na wyjeździe Waszyngton wynikiem 124:117. Co ciekawe, wcześniej Hornets grali z tą drużyną u siebie i przegrali 116:132.

Jak na razie w tym sezonie Hornets nie zaimponowali niczym szczególnym. Zachowują się bardzo niestabilnie, dlatego zajmują 12. miejsce we wschodniej tabeli.

Nowy Jork kontra Charlotte

Fakty dotyczące meczu Nowy Jork vs Charlotte

  • Łącznie „Charlotte” ponad 108,5 punktów - w pięciu ostatnich meczach zawodniczki tej drużyny zdobyły ponad 108 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Randle'a przekracza 9,5, a Julius w tym sezonie notuje średnio 11,1 zbiórek.

Przewidywanie sumy gier

Bardzo często Nowy Jork gra powoli. Na przykład drużyna Knicks niedawno powstrzymała Milwaukee przed zdobyciem ponad 110 punktów. Charlotte nie dysponuje aż tak świetnym atakiem, więc to spotkanie raczej nie będzie spektakularne. Najprawdopodobniej przeciwnikom nie uda się przebić bariery 228,5 pkt.

Nasza prognoza to łącznie niecałe 228,5 punktów przy 1,75 w Mostbet.

Knicks grają pewnie u siebie. Niedawno pokonali San Antonio różnicą 21 punktów. Jest mało prawdopodobne, że Hornets sprawią im jakiekolwiek problemy.

Prognoza - Nowy Jork z handicapem (-8,5) punktów. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Randle poprawił swój wynik i zdobył ponad 21 punktów w swoich ostatnich dwóch meczach. Oczekujemy, że Julius będzie nadal pokazywał dobre występy.

Prognoza - Julius Randle: łącznie ponad 22,5 pkt. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0