Filadelfia vs Chicago Bulls. Prognoza meczu NBA

Filadelfia wygrała sześć meczów z rzędu. Czy 19 grudnia uda się przedłużyć passę zwycięstw w konfrontacji z Chicago Bulls?

Nasze prognozy ekspertów & Analiza meczu Filadelfia vs Chicago Bulls

Filadelfia

Filadelfia co roku walczy o najwyższe miejsca. W zeszłym sezonie drużyna grała w ćwierćfinale play-offów, a w tym nie ma wątpliwości, że rozegra mecze w fazie pucharowej. Zespół zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Zwycięska passa trwa już sześć meczów z rzędu i wyraźnie nie ma w planach jej przerwania w konfrontacji z nadchodzącym przeciwnikiem. 

Chicago Bulls

Chicago Bulls w dalszym ciągu prezentuje przeciętną koszykówkę. Tak, czasami zespół pamięta swoją wielką nazwę i rozegra świetny mecz, jak na przykład podczas ostatniego spotkania z Miami Heat (116:118), ale nadal w większości spotkań zawodnicy Billy'ego Donovana< /rozpiętość> graj jako numer dwa i bardzo rzadko zdobywaj punkty. Zespół zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Biorąc pod uwagę wyniki, jakie prezentuje klub, awans w lidze nie będzie łatwy. 

Filadelfia vs Chicago Bulls

Fakty na temat meczu Filadelfia vs Chicago Bulls

  • Łączna liczba punktów Filadelfii wynosi ponad 119,5 – zakład zakończył się sukcesem w ostatnich sześciu meczach;
  • Łączna suma punktów Chicago Bulls poniżej 109,5 w trzech z czterech ostatnich pojedynków zakończyła się sukcesem.

Przewidywanie sumy gier

W ostatnich pięciu meczach Filadelfia miażdżyła swoich przeciwników dużymi wynikami. Nadchodzącym przeciwnikiem jest jeden z najgorszych klubów w NBA, dlatego jesteśmy skłonni wierzyć, że seria dużych zwycięstw gospodarzy nadchodzącego meczu nie zakończy się niepowodzeniem. Obstawiamy ich kolejny pewny triumf. 

Nasz typ to handicap azjatycki (-14,5) punktów dla Filadelfii po kursie 2,52 w Mostbet.

W ciągu ostatnich pięciu bezpośrednich meczów kluby zdobyły między sobą ponad 230 punktów tylko w jednym meczu. Wierzymy, że w nadchodzącym spotkaniu gra będzie toczyć się w jednym ringu i dużej sumy na tym spotkaniu nie zobaczymy. 

Nasza prognoza to łącznie mniej niż 230,5 punktu przy kursie 1,70.

Jesteśmy skłonni wierzyć, że Filadelfia zacznie pokazywać, kto rządzi na korcie od początku i już w pierwszej kwarcie zaliczą dobry start w grze. 

Nasza prognoza to (-2,5) punktowy handicap dla Filadelfii w pierwszym kwartale na poziomie 1,75.

Komentarz 0