Sacramento kontra Lakers. Prognoza meczu NBA

30 października Sacramento i Lakers spotkają się w derbach Kalifornii. Który rywal jest teraz silniejszy? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Sacramento vs Lakers

Sacramento

W pierwszych dwóch meczach sezonu zasadniczego „królowie” pokazali dobrą i interesującą grę, ale nie we wszystkich meczach przyniosła im to pożądany sukces. W meczu otwarcia Sacramento pokonało Utah (130:114), ale w drugim meczu przegrało z Golden State (114:122). Muszą znaleźć stabilność.

W nadchodzącym sezonie Kings będą liczyć na De'Aarona Foxa. Uważany jest za lidera zespołu i w ostatnim meczu zdobył 39 punktów.

Lakersi

Lakers mieli trochę pecha z kalendarzem, bo już na starcie zmierzyli się z mocnymi przeciwnikami. W pierwszym meczu drużyna z Los Angeles przegrała z Denver (107:119), ale w drugim zdołała pokonać Phoenix (100:95).

Anthony Davis dobrze spisał się w meczu Lakers przeciwko Suns. Zdobył 30 punktów, 12 zbiórek i dwie asysty. Reszta zespołu zagrała znacznie gorzej.

Sacramento kontra Lakers

Fakty dotyczące meczu Sacramento i Lakers

  • Łączny wynik Lakers poniżej 116,5 punktu - w 4 z 5 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 116 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Foxa wynosi mniej niż 4,5, a De'Aaron w swojej karierze zbiera średnio 3,7 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Lakers nie mają łatwo w Sacramento. W tym mieście przegrali 3 z ostatnich 4 meczów. W tej chwili „królowie” w niczym nie ustępują drużynie „jeziora” i będą mieli niewielką przewagę na własnym boisku. Wierzymy, że gospodarze mają większe szanse na sukces. 

Nasz typ to „Sacramento” z handicapem (-2) punktów na poziomie 1,87 w Mostbet.

Obie drużyny prezentują dobrą grę w ataku. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku Kings, którzy w ostatnim meczu zdobyli 114 punktów. Mając to na uwadze, spodziewamy się, że zespoły przekroczą granicę 230,5 punktu.

Prognoza: łącznie ponad 230,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,68.

W ostatnim meczu Davis zdobył 30 punktów. Biorąc pod uwagę, że „królowie” nie są silni w obronie, wierzymy, że nie będzie mu trudno pokazać skuteczną grę.

Prognoza – Anthony Davis: łącznie ponad 23,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,90.

Komentarz 0