Cloud9 kontra MOUZ. Prognoza na mecz BLAST Premier: Światowy Finał 2023

Cloud9 i MOUZ spotkają się 15 grudnia w ramach ćwierćfinałowego etapu turnieju BLAST Premier: World Final 2023. Przygotowaliśmy prognozę na tę konfrontację, w której zebraliśmy najlepsze opcje zakładów.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Cloud9 vs MOUZ

Cloud9

Cloud9 dość pewnie poradził sobie w fazie grupowej zawodów. Zaczęliśmy od zwycięstwa nad ENCE z wynikiem 2:0 i możliwie najłatwiej poradziliśmy sobie z przeciwnikiem. Potem jednak przyszła oczekiwana porażka Team Vitality (0:2) i z głównym faworytem grupy nie można było sobie poradzić. „Chmury” starały się stawiać przyzwoity opór na każdej z map. Ale efekt końcowy, szczerze mówiąc, był rozczarowujący. A jednak jasne jest, że skład WNP wygląda na silny i potężny oraz dobrze wykorzystuje swoje mocne strony. Kolejnym pozytywnym czynnikiem jest to, że każdy gracz może przejąć rolę lidera.

Cloud9 kontra MOUZ

MOUZ

MOUZ nie jest jeszcze szczególnie stabilny, młody skład popełnia błędy w niewłaściwym momencie. W szczególności w fazie grupowej wszystko zaczęło się od fatalnej porażki z G2 Esports z wynikiem 0:2; w tej serii praktycznie nic się nie działo. Ale potem udało im się całkowicie zrestartować i poprawić sytuację – wykonawcy poradzili sobie z Heroic (2:0), oddając tylko osiem rund. Tak przekonujące zwycięstwo powinno z pewnością pozytywnie wpłynąć na stan emocjonalny zawodników, którzy są w dużym stopniu uzależnieni od mikroklimatu w składzie.

Fakty dotyczące Cloud9 i MOUZ

  • Dokładny wynik – 2:0 – takim wynikiem zakończyły się dwa z trzech ostatnich meczów MOUZ.

Przewidywanie sumy gier

W ciągu długiego czasu Cloud9 skrupulatnie stworzył skład, dzięki któremu jest teraz naprawdę w stanie rozwiązać najpoważniejsze problemy. Zespół dołoży wszelkich starań, aby dostać się do półfinału zawodów i potwierdzić swój najwyższy status. Poza tym MOUZ ma duże problemy ze stabilnością, co może znacząco wpłynąć na końcowy wynik.

Uważamy, że Cloud obecnie wygląda na dużo bardziej zrównoważony i pewny siebie skład, więc powinien osiągnąć zamierzony efekt. Zakład jest zwycięstwem Cloud9. U bukmachera Mostbet możesz postawić zakład po kursie 1,66.

Komentarz 0