Vitality kontra BIG. Prognoza meczu BLAST Premier

Vitality zmierzy się z BIG 23 lipca. Czy warto stawiać na sukces faworyta w tej konfrontacji? Znajdź odpowiedź z przewidywania.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Vitality vs BIG

Vitality

Vitality na tych mistrzostwach do pewnego momentu radziła sobie bez porażek i pokazała się z jak najlepszej strony. Co prawda po dwóch udanych walkach z Evil Geniuses (2:0) i Complexity (2:0) zespół chyba nie docenił rywala reprezentowanego przez NIP i będąc zdecydowanym faworytem przegrał z wynikiem 0:2.

Na obu mapach zespół miał szanse na pomyślny wynik, ale nie doprowadził sprawy nawet do dogrywki i wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem ZywOo i Spinх, zakończyli spotkanie z negatywnymi wskaźnikami.

Vitality kontra BIG

BIG

BIG nadal wykazuje bardzo niestabilne wyniki na scenie 1. poziomu i wciąż naprzemiennie odnosi sukcesy i przegrywa. Drużyna przegrała na tym wydarzeniu z Heroic (0:2) i Natus Vincere (0:2), nie zdobywając ani jednej mapy, ale w spotkaniach z Astralis i OG odniosła sukces z wynikiem 2:1.

Zwróćcie uwagę, że Niemcy najczęściej zostawiają Ancient i Overpass w puli map i czują się na nich wyjątkowo dobrze, mając wskaźnik wygranych na poziomie 67%.

Witalność kontra WIELKIE fakty

  • Razem poniżej 2,5 map - ostatnie trzy mecze z Vitality odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Vitality pokazał dobrą grę w tych mistrzostwach przed pojedynkiem z NIP-em, który był wyraźnie niedoceniany. Drużyna musi poważnie potraktować konfrontację z BIG i zrehabilitować się po porażce. Poza tym Niemcy zwykle nie potrafią godnie odprawić rywali z 1. poziomu, dlatego proponujemy postawić na sukces faworyta z wynikiem 2:0.

Nasza prognoza - wygrana Vitality z handicapem (-1.5) na mapach po 1.55 w Mostbet.

Komentarz 0