Vitality kontra Astralis. Prognoza na mecz BLAST Premier

Vitality zmierzy się z Astralis 19 stycznia w ramach BLAST Premier. Jaki będzie wynik walki? O tym dowiecie się w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Vitality vs Astralis

Vitality

W zeszłym sezonie Vitality miało mieszaną passę. Zespół miał na przemian dobre i złe okresy, ale zakończył rok poza pierwszą dziesiątką światowych rankingów. Jednak nie dokonała żadnych zmian w składzie i najprawdopodobniej pozostanie w tym składzie do następnego Majora.

Przypomnijmy, że na ostatniej imprezie z BLAST, która odbyła się w grudniu, drużyna dotarła do ćwierćfinału, gdzie przegrała z G2 Esports wynikiem 1:2. Najczęściej wcześniej wybierał mapę Inferno, na której oszczędzał dokładnie 62% wygranej.

Vitality kontra Astralis

Astralis

Astralis plasuje się na 18. pozycji w światowych rankingach, ale zdecydowanie nie jest to pozycja, na której chcieliby się znaleźć. Jednak w końcówce sezonu zespół wcale nie błyszczał wynikami i nawet na scenie strzelnicy-2 nie pokazał żadnej pewnej gry. Nawet w ramach CCT Central Europe, gdzie wystąpiła pod koniec grudnia, Duńczycy nie mogli wygrać.

Następnie w meczu finałowym „gwiazdy” przegrały z rodakami z Copenhagen Flames wynikiem 1:2. Warto wspomnieć, że obecnie drużyna ta ma najwyższy wskaźnik wygranych na mapie Nuke, gdzie wynosi on 62%. Jest prawdopodobne, że wybierze go na nadchodzące spotkanie.

Fakty Virtus.pro kontra Darkside

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatni mecz pomiędzy drużynami odbył się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Poprzednie mecze między zespołami, które odbywały się w ramach BLAST zazwyczaj kończyły się na korzyść Astralis. Trudno jednoznacznie wskazać jedną z drużyn, gdyż nie wiadomo, w jakiej formie przystąpiły one do nowego sezonu. Uważamy jednak, że szanse Duńczyków są nieco przeszacowane, dlatego proponujemy to wykorzystać i postawić na ich sukces. Nasza prognoza to zwycięstwo Astralis po kursie 2,35 w Mostbet .

Komentarz 0