ENCE kontra Vitality. Prognoza meczu Gamers8

20 sierpnia ENCE zmierzy się z Vitality w wielkim finale turnieju Gamers8. Na kogo lepiej stawiać? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące ENCE vs Vitality

ENCE

ENCE jest w najlepszej formie od sześciu miesięcy i w krótkim czasie zorganizuje swój drugi wielki finał. Przypomnijmy, że na ostatniej imprezie IEM Cologne „enc” przegrał w decydującym meczu z G2 wynikiem 1:3 i był zupełnie niepewny własnych możliwości.

Ale na tych mistrzostwach zespół pewnie pokonał mocnych przeciwników w osobie Cloud9 (2:0) i Heroic (2:0), więc w następnym finale powinni wykazać się bardziej znaczącą grą niż wcześniej.

ENCE kontra Vitality

Vitality

Vitality wyraźnie pragnie znaleźć się w pierwszej linii światowego rankingu, ale do tego z pewnością potrzebuje zwycięstwa w nadchodzącym meczu. Na tej imprezie zespół pokazał się z najlepszej strony i jak dotąd tylko na jednej mapie przegrał z G2 Esports (2:1), a wcześniej dosłownie pokonał Natusa Vincere z wynikiem 2:0.

Witalność jest nadal najwygodniejsza na Mirage i Anubis, gdzie mają one odpowiednio 73% i 75% współczynnika zwycięstw, więc te karty pojawią się na nadchodzącym spotkaniu.

ENCE a fakty dotyczące witalności

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa ostatnie mecze pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Uważamy, że Vitality tym razem nie przepuści szansy na zdobycie tytułu i dostanie się na pierwszą linię światowego rankingu. Wcześniej spotkali się z ENCE i przegrali z przeciwnikiem w równej walce na trzech mapach. Zespół ma za sobą wystarczająco dużo doświadczenia, więc musi wyciągnąć wnioski z tego meczu i pokazać się z jak najlepszej strony.

Nasz typ to zwycięstwo Vitality za 1,79 w Mostbet.

Komentarz 0