Vitality vs NIP. Prognoza meczu IEM Katowice

Vitality zmierzy się z NIP 4 lutego. Czy warto stawiać na sukces Vitality w tej konfrontacji?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Vitality vs NIP

Vitality

Vitality zajmuje siódme miejsce w światowym rankingu. Zespół w zeszłym roku był w kiepskiej formie przez długi czas i nie miał dobrych wyników, ale teraz doszedł do siebie i zaczął grać znacznie lepiej. Warto dodać, że w poprzednich trzech oficjalnych walkach świętował zwycięstwo.

Tym samym drużyna pokonała Astralis (2:0), Evil Geniuses (2:0), a nawet pokonała Heroic z wynikiem 2:1, awansując tym samym do głównej sceny BLAST Premier. Vitality uważa obecnie Ancient i Inferno za swoje najlepsze mapy, na których mają dokładnie 75% współczynnik wygranych.

Vitality vs NIP

NIP

NIP wraz z pojawieniem się Aleksiba w składzie zaczął wyglądać na mocniejszy. Jednak jak dotąd nie udało im się naprawdę zdobyć przyczółka na scenie poziomu 1, więc jest dużo pracy do wykonania. Ponadto niedawno okazało się, że skład opuścił Hampus, a k0nfig został zaproszony na jego miejsce.

Ogólnie lista wygląda teraz bardzo dobrze, więc w tym roku możemy zobaczyć poważny postęp ninja. Przypomnijmy, że fazę wstępną przeszli bez problemów, pokonując MIBR (16:13), a także poradzili sobie ze Spiritem 2:0.

Witalność a fakty dotyczące NIP

  • Łącznie poniżej 2,5 map: trzy z pięciu meczy z udziałem NIP odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Vitality wyglądało całkiem nieźle w ostatnich turniejach, ale nie uważalibyśmy ich za zdecydowanych faworytów w tej konfrontacji. NIP zaktualizował swój skład i naszym zdaniem wzmocnił się. Na etapie Play-In „ninja” również prezentowali się świetnie, więc wierzymy, że są w stanie powalczyć o zwycięstwo w nadchodzącym meczu. Ponadto bukmacher oferuje zawyżone kursy na ich sukces. Nasza prognoza - wygrana NIP za 2,80 w Mostbet.

Komentarz 0