Vitality kontra Evil Geniuses. Prognoza na mecz BLAST Premier

13 lipca Vitality zmierzy się z Evil Geniuses. Czy warto stawiać na sukces Europejczyków w tej konfrontacji? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Vitality vs Evil Geniuses

Vitality

Vitality zajmuje obecnie drugie miejsce w światowym rankingu i ma za sobą przyzwoity sezon. Drużyna początkowo nie odnosiła żadnych sukcesów, ale stopniowo nabrała formy i była w stanie odpowiednio sprawdzić się w ostatnich dużych turniejach.

Nawiasem mówiąc, nie tak dawno temu nastąpiły zmiany w składzie. dupreeh opuścił drużynę, a na jego miejsce zajęto flameZ. Nie jest jeszcze jasne, jak ta zmiana wpłynie na grę zespołu, jednak takie przetasowania nie zostały pierwotnie rozpoczęte.

Vitality kontra Evil Geniuses

Evil Geniuses

Evil Geniuses zajmują 40. miejsce w światowym rankingu i od dłuższego czasu nie mogą wydostać się ze scen 2. poziomu. Jest mało prawdopodobne, aby zespół osiągnął jakieś znaczące wyniki w tych mistrzostwach, ponieważ wcześniej nie miał zbyt wiele praktyki z potężnymi przeciwnikami.

Poza tym „geniusze” od maja nie organizowali oficjalnych meczów i grali wyłącznie w swoim regionie. EG uważa Inferno za swoją najlepszą mapę, na której mają współczynnik wygranych 80%, więc na pewno spróbują wybrać ją jako swój wybór.

Witalność kontra geniusze zła Fakty

  • Suma poniżej 2,5 - trzy z czterech meczów z udziałem EG zakończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sum meczowych

Vitality dobrze zakończyli sezon, a ponadto są znacznie lepsi od swojego przeciwnika w klasie. Evil Geniuses od dłuższego czasu grają wyłącznie w swoim regionie, więc nie mogą liczyć nawet na jedną wyciągniętą kartę.

Nasza prognoza to zwycięstwo Vitality z handicapem (-1.5) na mapach za 1.40 w Mostbet.

Komentarz 0