Astralis kontra Virtus.pro. Typ na mecz BB Dacha

Astralis zmierzy się z Virtus.pro 6 grudnia. Czy warto stawiać na sukces „niedźwiedzi” w tej konfrontacji? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Astralis vs Virtus.pro

Astralis

Astralis zajmuje obecnie 15. pozycję w światowych rankingach. Wraz ze zmianą wersji gry nastąpiło wiele zmian w składzie. W rzeczywistości zaprezentowano teraz zupełnie inny skład. Przypomnijmy, że skład uzupełnili tacy gracze jak stavn, jabbi czy Staehr.

Wcześniej Duńczycy osiągali mierne wyniki, a obecnie mają na koncie serię trzech porażek w oficjalnych meczach. Przegrali z MOUZ (1:2), a także z Complexity i Heroic.

Astralis kontra Virtus.pro

Virtus.pro

Virtus.pro zajmuje 12. pozycję w światowych rankingach. Zespół przeplata się zwycięstwami i porażkami i nie może mieć długiej passy zwycięstw. Przypomnijmy, że wcześniej „niedźwiedzie” przegrały z MIBR (22:25), pokonały GamerLegion (2:0) i ponownie przegrały z Monte z wynikiem 1:2.

Podkreślmy, że VP dość rzadko kończy mecze wynikiem 2:0 na swoją korzyść. Ich najlepsze mapy w tej chwili to Vertigo i Inferno, na których mają odpowiednio 83% i 73% współczynnika wygranych.

Fakty na temat meczu Astralis i Virtus.pro

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie trzy mecze pomiędzy drużynami odbywały się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Astralis ostatnio notowało słabe wyniki, ale Virtus.pro też nie było stabilne. Wiele poprzednich meczów kończyło się na korzyść Duńczyków, choć grali oni w innym składzie. Biorąc pod uwagę, że dzień wcześniej „niedźwiedzie” nie radziły sobie nawet z przeciwnikami z drugiej ligi, sugerujemy obstawianie na wygraną „gwiazd”.

Prognoza - zwycięstwo Astralis za 1,95 w Mostbet.

Komentarz 0