Virtus.pro kontra OG. Przewidywanie meczów finałów CCT Online

Virtus.pro zmierzy się z OG 7 sierpnia. Jaki jest najlepszy zakład w tej konfrontacji? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat Virtus.pro vs OG

Virtus.pro

Virtus.pro zajmuje 14. miejsce w światowych rankingach, ale do końca tego roku planuje zdobyć miejsce w pierwszej dziesiątce. Podkreślamy, że nieco ponad miesiąc temu nastąpiła jedna zmiana w składzie. Tak więc lista została uzupełniona mirem, dość silnym celownikiem.

W tej chwili „niedźwiadki” zmierzają do serii siedmiu zwycięstw w oficjalnych walkach, ale jednocześnie od dawna nie spotkały się z przeciwnikami z 1. ligi. Często VP wybiera Inferno i Ancient, gdzie mają odpowiednio 75% i 100% winrate.

Virtus.pro kontra OG

OG

OG znajdują się na 25. linii światowego rankingu. Drużyna na poziomie 1 prezentuje raczej słabe wyniki i wyraźnie daleko jej do optymalnej formy, więc trudno spodziewać się po niej w najbliższym czasie czegokolwiek nadprzyrodzonego.

Jednak po porażce na IEM Cologne byki zwyciężyły nad SAW (2:1) i Aurorą (2:1). Warto zauważyć, że na żadnej z map drużyna nie ma więcej niż 50% współczynnika wygranych.

Virtus.pro kontra OG Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - trzy poprzednie mecze z OG odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Wierzymy, że „niedźwiedzie” w tej walce udowodnią swoją wyższość nad OG. Virtus.pro jest w doskonałej formie i ma długą passę zwycięstw, podczas gdy Bulls nie wyglądali przekonująco w poprzednich walkach z SAW i Aurorą. Ponadto na wielu mapach VP mają wyższy wskaźnik wygranych.

Nasza prognoza - wygrana VP po kursie 1,60 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0